GS Racing Storm 1/8 (offroad)

  • Topicstarter Topicstarter Yadajo
  • Startdatum Startdatum
Y

Yadajo

Guest
Vele problemen gehad met de Protech Nitro 12, had vast een maandag ochtend model. Aardig wat geld in gestoken, en na wat commetaar aan gehoord te hebben dat dit niet de juiste auto voor mij was heb ik deze ingeruild voor een !!

GS Racing Storm 1/8 Sport

S3600810.JPG


De hoge kwaliteit wedstrijdbuggy 1/8 "STORM" heeft onlangs vele wedstrijden in Azië en Europa gewonnen. De Storm is het nieuwste op het gebied van 1/8 off-road racen van GS Racing met de nieuwste opties. Deze combinatie van kracht en technologie staan garant voor het ultieme off-road race genot. Het supersterke chassis is gemaakt van 3mm T6 aluminium en alle bouten zijn verzonken zodat gras en takjes er geen vat op krijgen. De auto is zo ontwikkeld dat alle obstakels overwonnen kunnen worden. Het stalen hoofdtandwiel, de stalen conische difftandwielen, de universele overbrenging en de 3-schoens koppeling zorgen ervoor dat de kracht van de motor maximaal wordt overgebracht naar de wielen. De auto is volledig kogelgelagerd zodat er minimale weerstand en slijtage is. Het zwaartepunt van de auto is zo laag mogelijk gebracht om de balans zowel op de grond als in de lucht optimaal te houden. De verstelbare olie gedempte schokbrekers zijn voorzien van beschermhoezen en in combinatie met de hoogwaardige draagarmen, ophanging en stabilisatoren zorgen deze ervoor dat de Storm soepel rijdt en landt na een sprong. De ophanging is volledig instelbaar, toe-in and camber zijn voor en achter te verstellen zodat de wielen optimale grip krijgen, dit zorgt ervoor dat de Storm zonder problemen bochten en hindernissen kan nemen

Filmpje die gemaakt is toen de auto redelijk was ingereden: http://members.home.nl/yadajo/rc/dinsdag/S3600812.AVI (Rechtemuis, doel opslaan als)

De auto is nog vrij nieuw op de markt geloof ik dus zodoende dat ik mijn ervaring van vandaag even wou mee delen ..
 
M'n overbuurman heeft ook een GS gekocht. Ook 1/8 offroad. Geen idee welke precies, het is iig een zonder trekstarter maar met een startbox :)
 
no-excuse zei:
Yadajo zei:
Oordoppen is trouwens geen verkeerde optie om mee te nemen :D

?? Leg uit maat?? sry voor dit korte berichtje ;)

Dat het geluid vrij schaal/hard is, dus avond rijden is zeker hoofdpijn voor mij (heb mirgene (zwaardere vorm van hoofdpijn), of hoe je dat schrijft)
 
Yadajo zei:
no-excuse zei:
Yadajo zei:
Oordoppen is trouwens geen verkeerde optie om mee te nemen :D

?? Leg uit maat?? sry voor dit korte berichtje ;)

Dat het geluid vrij schaal/hard is, dus avond rijden is zeker hoofdpijn voor mij (heb mirgene (zwaardere vorm van hoofdpijn), of hoe je dat schrijft)

Ok dat is duidelijk. Maar in ieder geval bijna alle brandstof auto's maken veel lawaai. Dit gesprek leid tot nergens dus we gaan nu weer on topic. bedankt Yadajo ( antwoord niet meer op dit bericht ;) )

gegroet Joost
 
Najah eerste negatieve ervaring meegemaakt.

In de auto zit std. een 3.?KG stuurservo, die bij 1 "klein" klapje tegen stoeprand oid al stuk gaat. Dus ik naar Krikke (lokaal Modelbouw dealer) gegaan en dit voor gelegt.

De eigenaar zelf heeft de GS ook als test auto en bij de eerste rit ook gelijk al mee gemaakt. Dus op advies van hem heb ik er een HS-645MG, 9.6KG in gedaan...

En dit is zeker aan te raden !!

Tot hierbij mijn ervaring, binnenkort meer !
 
mooi filmpje hoor,
het geluid is bij mij niet anders hoor :wink:
Ik denk dat je hier nog veel plezier aan gaat beleven, deftige snelhied voor een rtr :P

Groetjes

Xaf
 
XAF zei:
deftige snelhied voor een rtr :P

Inmiddels is het trekkracht al wat meer en top rijdt die nog fijner..

Beetje klote door het weer veranderingen, steeds afstelling aanpassen
 
ik ga morgen een gs storm 1/8 halen ook de start versie wordt me eerste nitro auto dus we zullen eens zien
 
ik krijg alleen maar vaag beeld met windows media player

moet ik een andere player gebruiken/downloaden?
 
ok het is gelukt met Quicktime!!!

(kan ik ook meteen AL die andere filmpjes kijken die ik gedownload heb)
 
Mooie car,

Mag ik brutaal zijn en vragen wat je er voor betaald hebt en waar hij gekocht is?

Ik ben namelijk al een tijdje op zoek en wat vergelijkingen aan het maken.
 
de rijklaar set kost 499 euro en dan moet je nog hebben wat branstof en baterijen dus zeg maar 550 ben je klaar ik haal hem morgen op bij krikke modelbouw in groningen
 
ronnie16 zei:
de rijklaar set kost 499 euro en dan moet je nog hebben wat branstof en baterijen dus zeg maar 550 ben je klaar ik haal hem morgen op bij krikke modelbouw in groningen

Daar heb ik hem ook weg, en weet zo niet meer wat ik heb betaald. Maar jouw prijs opgave klopt wel ongv.

Beter schaf je gelijk een sterkere stuur servo aan, die orginele houdt het 1 week uit en dan is die stuk ..
 
Back
Top