Hk 500 cmt

Wat ik ook soms tegenkom zijn mensen die gewoon een Aversie hebben tegen Hobbyking spul. Het is goedkoop dan is het dus ZEKER niet goed.

Ik heb een HK500 FBL gekocht in de EU warehouse. Dit icm een Robird FBL controller. Dit werkt prima hoor. Alleen moet je de boutjes die de tailblades op de tail feathering shaft vast houden vervangen. Dit is bekend zwak punt.

Vloog prima.. stall turns. Veel stabieler dan een 450.
Maar ik heb deze inmiddels verkocht omdat ik een Logo 600 heb aangeschaft.

Eigenlijk kan je voor een fractie van de prijs van een Align 500FBl vliegen met een HK500.
 
Laatst bewerkt:
ik zit nu toch wel serieus te kijken naar die trex 500e van hobbymaniac, maar wat is het verschil met die van 400 euro als ik vragen mag?
 
en nog iets, er staat als review dit onder:

Ik was al een tijdje op zoek naar een TRex 500 zonder elektronica. HobbyManiac kon deze tegen een scherpe prijs leveren. Mooie heli. Wel de manual eerst goed lezen en de onderdelen en/of schroefjes uitzoeken en apart leggen voordat je begint met montage. De codes van de zakjes komen niet altijd overeen met de codes van de manual. Een setje goed passende imbussleutels is een must, anders draai je de binnenkant van de schroefjes zo kapot. Kom je er niet uit, dan krijg je op je vraag binnen korte tijd altijd een duidelijk antwoord. Ben zeer tevreden. Guus

er staat bij zonder elektronica... de elektronica zit er toch allemaal wel bij neem ik aan?...
 
sorry voor het vele vragen, maar wat voor accu van hobbyking raden jullie me aan, aangezien die mij het goedkoopste lijken? of ook geen goedkoop merk doen?
 
Waarschijnlijk heeft die man op de verkeerde gereviewd..
Of HM heeft speciaal voor die man de electronica uit de doos gehaald. Align verkoopt geen kale kits..

als ik het typenummer door google haal (dat KX... nummer is Align's nummer) kom je dezelfde set op andere plaatsen tegen.
Daar staat duidelijk bij dat de electronica er bij zit.
dus:
• RCE-BL70G Brushless ESC (Built-in 5-6V step-less adjustable BEC) x1
• 500MX Brushless motor x1
• Motor pinion gear 13T x1
• DS510 Digital Servo x3
• DS520 Digital Servo x1
• GP790 Head lock Gyro x1

zou erin moeten zitten. Ook hoofdbladen en staartbladen, die zitten ook niet altijd in de kit..
Dus bouwen, ontvanger, accu en zender..

puntje van die schroevendraaier is align patent..
schroefjes zijn zacht, goed passend gereedschap moet je wel hebben..
maar dat is bij de hk dingen niet anders.


Ander puntje.
Hk is mijn optiek niet meteen slecht.. Maar je moet wel wat dingen beter in de peiling houden. er zijn wat zaken die standaard even aangepakt moeten worden.
niet erg, als je dit maar doet. en je zal tijdens een preflight check misschien eens wat eerder iets tegenkomen. maar daar was de prijs dan ook neer, dat weet je.
Wat wel erg is, is er super cheap ass electronica in gooien.
dat spul is het duurste van een heli, maar bepaald ook voor 75% het vlieggedrag.
Daarnaast is van bijvoorbeeld de goedkope servo's bekend dat er nog wel eens een tandwiel breekt of dat er 1 het voortijdig opgeeft.
De hk 401 zijn hele discussies over.. je had een redelijke, of een verschrikkelijk slechte. niets ertussen.

En wat bespaar je dan, als je er 1x crashkosten naast zet...
 
Je kan gewoon rustig een Hobbyking lipo erbij nemen, minimaal 25C.
Turnigy ( geen nanotech ) zijn wel ok.
( eerst even 1 maar halen voor de zekerheid of die goed balanceerd op de heli )

Ja die Trex is een goede keus, ik zou die ook nemen als ik geen Atom500 had,
echt goedkoop vergeleken met wat ik in mijn Atom heb zitten.
Ik heb zelf wel een extra BEC voor de zekerheid in de 500.
 
Kwaliteits kunststof is vele malen sterker dan cheap ass alu..
Baggerkunststof is natuurlijk slechter dan alu
En ook in alu heb je weer vele gradaties.

De kunststof delen in de align zijn geen enkel punt.
 
Op een set kan men nu eenmaal meer korting geven.
En de losse frames, barebones, kosten eigenlijk geen donder..

Daarom is het af en toe ook zo apart dat mensen zo graag hk als goedkoop zien, terwijl je (in mijn mening tenminste) bij de align set meer waar voor je geld hebt
 
Heb je hem nou gekocht ?, hij is uitverkocht zie ik.

Turnigy 9x afstandbediening heeft mischien geen sattelite ontvanger ?
 
Back
Top