Hulp gezocht: keuze model als geschenk

Ik wil trouwens wel een filmpje maken van een paar pogingen van een grondstart, maar dan moet ik wel ergens hebben om het up te loaden :lol:
 
Filmpje nog niet gemaakt maar wel een paar foto's , het gras dat je ziet is 2 weken geleden gemaakt en het lukt hem om er op weg te komen, de instelhoek is ook te zien en verder nog 2 foto's.
Als je foto's van bepaalde onderdelen wilt zien moet je het zeggen.
Cornholio , jij was toch die ene belg 1 jaar terug op de heli meeting in utrecht? :lol:

normal_minimag%20instelhoek.JPG


normal_minimagie.JPG


normal_minimag%20uitgericht.JPG


normal_minimagje.JPG
 
Wartexx, danku voor de pics, het is idd een zeer mooi toestelletje. De info/commentaren die ik erover tot nu toe gelezen klinken positief en dit lijkt mij dan ook een uiterst geschikt vliegtuigje voor m'n pa (enkel uitkijken dat ik niet in de verleiding kom het voor mezelf te houden :P ).

filmpje nog steeds welkom, maar die van u heeft de standaard aandrijving niet meer dacht ik gelezen te hebben, dus dat geeft een wat vertekend beeld over de prestaties dan en een BL motortje gaat hij er toch echt zelf voor moeten aanschaffen hoor... :roll:
Maar filmpjes desalniettemin toch welkom :wink:

Enne, die ene Belg was ik inderdaad 8) Ik had er dit jaar ook weer graag bijgeweest, helaas is daar iets tussen gekomen. Wie weet volgend jaar... ik vond het daar in ieder geval gezellig (de hollandse modelbouwer is een zeer vriendelijk ras :D ) en wil er zeker graag nog eens bijzijn.
 
multiplex twinstar is ook niet slecht, met rolroeren. Niet laten afschrikken omdat het een twin is, vliegt net zo gemakkelijk als een andere kist, je merkt in het vliegen niet eens dat er 2 motortjes op staan.
Nicad accupaketten kosten niet veel meer voor deze kist.
 
Cornholio, ik had inderdaat een borstelloze erin, maar die heeft nooit gevlogen wegens een vreemd geluid...
Nu zit er weer gewoon een sp 400 6v in, dus geen vertekend beeld meer :lol:

Trouwens , filmpje komt eraan, als je te minste kan wachten tot zondag?

En een winkel waar de minimag erg goedkoop is is, www.modellbau-bichler.de

ps ik heb nog langere filmpjes van de minimag ( 24 minuten) van op de cd die bij de minimag zat, als je die ook wilt kun je me toevoegen aan msn? of een email sturen? ik weet niet hoe ik die het makkelijkst stuur want ze zijn nogal groot.
 
Hoi allemaal,

De twinstar vind ik zelf niet echt mooi, de minimag ziet er dan stukken beter uit. Bovendien wil ik een vergelijkbaar toestel als wat hij nu heeft maar dan elektro geven.

Die filmpjes van MPX had ik al gezien, ziet er overigens zeer goed uit, maar ik vertrouw niet zo op filmpjes v/d fabrikant. Liever van een gebruiker. Dus die filmpjes van de cd hoeven niet, maar toch bedankt voor het aanbod.

Hoe meer ik lees over die minimag hoe meer ik er zelf één wil :D maar... must... resist! :P
Eén van de dagen eens bij de Albatros (plaatselijke modelshop) binnenspringen en eens naar de prijzen vragen.

Al bedankt voor jullie commentaren!
 
Ik vlieg met de minimag in de oorspronkelijke setup, dus met permax 400. Daarnaast ook nog NiMh cellen, en geen staartwiel, dus de meest basic versie die je maar kunt vliegen.

Theoretisch gesproken zou hij vanaf gras moeten kunnen opstijgen in deze setup, maar dat is mij nog niet gelukt. Moet ik erbij vertellen dat ik nog niet echt op kort gras geprobeerd heb.

Dat gezegd hebbende, moet ik er ook bij zeggen dat het imo helemaal niet belangrijk is. Het weggooien stelt met dit vliegtuigje niets voor. Je pakt 'm op, geeft vol gas en gooit 'm rustig recht voor je uit, en vliegen maar.

Voor een beginner is dit toestel zeker zeer geschikt. Ik had zelf nog maar 1 les gehad waarbij ik alleen bochtjes stuurde (met een brandstoftoestel) en heb toch al met de minimag gevlogen, de 2e keer vloog ik zelfs de accu leeg zonder te crashen. De 1e keer niet, hij is toen (o.a.) de boom in gegaan, maar dat kon hij allemaal prima hebben. Het enige wat weg was, was het gunter propje.

Het is misschien verstandig om er wel direct een andere prop bij te kopen, omdat hij met een andere prop met de standaard motor net wat meer power schijnt te hebben.

De Spaceshooter is leuk, zonder meer, maar veel minder voor beginners dan de minimag. De Spaceshooter zou beter geschikt zijn als 2e vliegtuig na de minimag/easystar. (denk ik).

Qua kosten: let er wel even op dat je er met de ca. 75 euro voor de minimag zelf nog niet bent. Dan heb je nog wel een regelaar nodig, een accu en de servo's. Met name die laatste kunnen duur zijn, de standaard MPX servo die voor dit ding bedoeld is, kosten ca. 20 euro per stuk. Als je ailerons wilt (en dat wil je), heb je 4 servo's nodig. Dat zou dus nog eens 80 euro zijn.
 
servo's 8 euro per stuk.......
Verder vind ik dat de filmpjes van de fabrikant erg lijken op hoe mijn minimag in het echt vliegt op na dat hij daar iets soepeler lijkt te vliegen( maar dat licht aan mijn vliegkunsten)
 
Hallo allemaal,

Het is een minimag geworden, ben hem daarstrak gaan halen. M'n pa was er zeer blij mee :) Danku voor jullie input!

Wat betreft motorisering, ik heb hem kunnen overtuigen er direct een BR in te steken. Kwestie van onmiddelijk mooie grondstarts te kunnen maken (en wat power "over" te hebben). Wat is de meest gebruikte combo hier op het forum wat betreft BR motor + regelaar? Als batterij zat ik te denken aan een 3S1P 2100 mAh.

Het Minimag topic heb ik al eens volledig doorgelezen... maar is een beetje te lang omdat nog eens te doen :roll:
 
Back
Top