Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
laten we gewoon eens beginnen met de normale omgangsvorm en zo.
dit is een beetje als een foto van een auto laten zien, en vragen of hij het nog doet.
Internet heeft nog steeds geen kristallen bol..
Waarom denk je dat hij het niet meer doet?
Waar komt hij uit?
Heb je iets veranderd kort voor de problemen begonnen?
iedereen die heeft een koffer vol met reserve onderdelen. Tja onmisbaar bij deze sport.Bougie's horen daar ook standaard.Ben zelf over de kop gegaan met testen zonder kap en jawel hoor afgeknapte bougie.Blijdschap dat ik een reserve in de koffer bij me had
ga jezelf eens verdiepen in de vele topics die hier staan en tip google. Je komt een heel eind daarmee. Vanwege werk heb ik weinig tijd voor mijn hobby maar kom hier altijd weer oplossingen en hulp tegen
Advies aan TS van mijn kant: Voordat je nog meer topics start over je motor misschien beter om alles in 1 topic te houden. En dan gewoon contact zoeken met de club in Zeeland voor hulp voordat je de boel echt sloopt.