is dit genoeg voor een 3.5 kilo hovercraft?

  • Topicstarter Topicstarter AMDyuurei
  • Startdatum Startdatum
A

AMDyuurei

Guest
Hallo,

Ik wou me graag gaan verdiepen in ducted fan's omdat ik een hovercraft wil maken waar niet zon groot kreng achterop staat te blazen, soort van super blader stofzuiger.

Toen viel mijn oog op een ducted fan:

Mijn vraag kan deze ducted fan, in combi met deze motor en deze regelaar veel stuwkracht genereren. Want van die bv 200-450 gram word het bij mij echt wazig als ik hier van mijn 7.7 prop met een speed 600 kilo's trekkracht aflees :P

ducted fan: http://www.rctechnics.nl/product_info.php?cPath=23_40&products_id=953
regelaar:
http://www.rctechnics.nl/product_info.php?cPath=23_31&products_id=944
motor:
http://www.rctechnics.nl/product_info.php?cPath=23_30&products_id=901
 
ten eerste: wat is de maat van je hovercraft, 3,5kilo mag hij wel minstens 1 meter lang zijn. 3,5kilo is denk ik gewoon te veel, en een motortje als dit erop werkt al helemaal niet. een setup up als dit is leuk voor een hovercraftje van 200gram. wat zijn de maten van je hovercraft? dan kunnen we advies geven.
 
Verkeken op de brushed/brushles regelaar :oops: :oops:

De boot is 1.20 lang en 50 breed.

Hoeveel stuwkracht wekt dat ding dan op? anders ga ik gewoon weer voor een speed 600 met een 3 blads 20 cm doorsnede prop. dan weet ik zeker dat ik genoeg stuwkracht heb.

Ik dacht dat die ducts best nog wel wat stuwkracht op konden wekken? of heb ik dat helemaal mis. want een 200 gram hovercraft kom op..1 x op staan het je ziet het helemaal niet meer (heb maat 45)
 
Back
Top