Logo 500 3D

Vrienden,
Ik ben al jaren een electro-zwever liefhebber en een tijdje geleden kreeg ik interesse in helicopters. Ik heb me een nieuwe Logo 500 gekocht bij een modelbouwwinkel die, op vraag van een klant, reeds kant en klaar was afgebouwd door een specialist terwijl de klant niet is komen opdagen. Tegelijk heb ik toen een Twister Storm en een coaxiale G47 van Graupner gekocht om te oefenen, maar... zelfs de coaxiale was te moeilijk voor mij, echt waar :confused:. Geef me een zwever van 4m en die blijft gemakkelijk een uurtje in lucht maar ik had echt helicoptervliegen onderschat.
De Twister Storm heb ik aan mijn neefje gegeven als verjaardagscadeau en de G47 ligt daar. Ook de Logo staat daar te pronken maar ik heb er eerlijk geen zin meer in, geef mij maar een vertrouwde zwever.
Ik wil de Logo asap hier op het "te koop" forum plaatsen maar heb gewoon geen idee wat een eerlijke prijs is, daarom dit berichtje. Zoals gezegd is hij perfect afgewerkt, met een Align motor maar zonder rotorbladen en electronica ( ik heb nog wel een nieuwe Hacker Master Spin ).
Graag jullie advies zodat hij binnen enkele dagen een nieuwe gelukkige eigenaar heeft die wel kan vliegen met een heli. Ik hoef niet de beste prijs te hebben, maar gewoon een eerlijk advies van jullie.
PS. voor de moderator : ik begrijp dat u misschien dit bericht naar "te koop" wilt verplaatsen maar graag enkele dagen wachten want ik heb advies nodig van de specialisten hier.
 
Het beste kun je een advertentie plaatsen met een paar goeie foto's en daarbij alle componenten (servo's, regelaar, motor etc.) bij zetten. Stel dezelfde vraag als hier en laat diegene jou een pb sturen met een oprecht mogelijke verkoop prijs.
 
De Logo 500 is een courante en inmiddels gewilde heli onder vele heli vliegers. De prijs word mede bepaald door de toegepaste componenten, en om eerlijk te zijn, een Align motor in een Logo is niet zo positief, lijkt op vloeken ;) .
Plaats een foto, vermeld welke componenten gebruikt zijn en bepaal voor jezelf een minimum bod die je ook hier plaatst om teleurstelling en schertsbiedingen tegen te gaan.

Ik ben wel benieuwd waar je woont, want met een beetje hulp is het één van de BETERE heli's om te leren vliegen. Zelf vlieg ik Logo's en ook de Logo 500. Deze heli's vliegen als een droom!
Kom eens langs, en zie met je eigen ogen hoe heerlijk een Logo 500 kan vliegen. Vervolgens stellen we die van jou af. Doe er een trainingskruis onder en ga er dan in alle rust mee aan het oefenen, je zal er geen spijt van krijgen. Het is echt vliegen, en heel wat anders dan G47 coaxiaal!

Afwachtende je reactie, vriendelijke groeten,
Aldert Kruims
 
Dag Dirk,

nog niet opgeven mijn beste, heli vliegen is iets wat tijd nodig heeft om wat ervaring en vertrouwen op te bouwen.
Het zou toch zonde zijn meteen honderd(en)?euro's te verliezen omdat je er nu misschien nog niet klaar voor bent,
Geef het wat tijd, heli vliegen is iets wat je het beste doet als je geest er 100% naar staat.
Zolang je zelf dan denkt "het is niets voor mij", gedragen je handen er zich ook naar (lol)
De voldoening die je krijgt om je heli te bedwingen is zo groot.
ik heb 17 jaar vliegtuigen gevlogen en heb sinds ik heli's leerde vliegen geen enkele meer gevlogen (behalve een Kyosho Minium dan :))
Heb je een simulator voorhanden, dat helpt enorm goed om het stickgevoel te leren, de overstap naar echt verloopt dan echt makkelijker dan je denkt.
 
Zeker niet opgeven! Het is niet makkelijk maar telkens je alweer iets meer kan geeft zo'n grote voldoening!
2 jaar geleden ben ik begonnen met een walkera 004, zonder enige rc ervaring (behalve van toen ik 12was ;-) )
Oefenen is de sleutel, samen met HULP krijgen!
Heli vliegen is niet ontspannend, wel steeds spannend!
Probeer er van te genieten!
 
Yep, niet opgeven, zo'n goeie stabiele heli en dan stoppen...

Maar een prijsbepaling, kijk daarvoor ff bij FastLad ofzo, en kijk wat een nieuwe kit kost.

De nieuwe kits zijn te herkennen aan de felgekleurde canopy's, voor de 500 meestal oranje met blauw. Als je een witte canopy hebt dan gaat het wss over het 'oud' model, niet dat het veel uitmaakt.

Ik vrees wel, zoals Aldert al zei dat die motor niet echt bij de heli past. Je moet ook weten welke tandwielen je hebt, Mod 0.5 of mod 0.7. De 0.5 is niet echt opgewassen tegen echte powersetups, met bij bruut vliegen gestripte gears tot gevolg.
 
De tip over Fastlad heeft me voortuitgeholpen. De nieuwprijs op hun site is 410€. Als iemand interesse heeft om hem te kopen, geef me gerust een seintje want ik heb finaal toch besloten hem te verkopen. Ik heb mijn zinnen gezet op de electrozwever Pulsar 3200 van Girmodell hetgeen meer mijn "ding" is.
Groetjes,
Dirk
 
Back
Top