Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Jan Kortbeek zei:Als dit een algemene uitnodiging is dan kom ik graag een keer langs. Misschien mett zijn drieën?!???? Robert, Mario en ik. Wonen allemaal in de buurt!
Groeten,
Jan
rtempel zei:Lijkt me een goed plan, heb alleen zo verrekte weinig tijd. Zeker in het weekend. Ik denk dat ik zowiezo lid word.
Robert
Jan Kortbeek zei:rtempel zei:Lijkt me een goed plan, heb alleen zo verrekte weinig tijd. Zeker in het weekend. Ik denk dat ik zowiezo lid word.
Robert
Daar heb ik ook last van, erg weinig tijd in het weekend. Anders moeten we gewoon een keertje agenda's trekken.
Groeten,
Jan
kuifje zei:Kuifje Theo what's a name
wat is in hemelsnaam een fsr, maar zoals Peet zegt 't plasje is niet zo heel erg groot, hoe groot moet 't zijn? Ik hoor 't wel wanneer jullie langs komen
Groeten van Kuifje
Powerpete zei:John je mag geen brandstof varen op het plasje van Huizen.... :? :?
Snik wat jammer, maaaaaaaaaaaaar ,het is wel leuk om daar eens de mensen te ontmoeten.
Ik ga zeker eens kijken .
En dat te bedenken dat ik 4 jaar op de wolfskamer heb geskied!!
Zonder dat ik weet dat daar een club zit .
Dom he![]()
Gr dogspeed
Jan Kortbeek zei:Gefeliciteerd!!!!
We merken het wel, de komende weken kan ik ook niet (werk)
Groeten,
Jan