Mico FPV

Man man wat een ramp.

Lensje net vervangen.

Eerst al de donor lens eruit halen.
Beste werkt om de lijm even op te stoken.
Met de reflowfohn op 100 graden werd het weer broos en kon je het er met een mesje eraf krabben.

Originele lens zit niet geplakt maar even opwarmen kan geen kwaad.
Zorg dat je een goede tang hebt want anders schiet hij er af. Randje is nogal smal.
Met de bal link tang ging het wel.

Maar toen focussen. Mooi niet. Stond op 1cm en verder wilde hij niet. Alles nagemeten maar moest echt dieper kunnen.
Eerste winding schuin afgesneden (is aluminium)
En toen toch maar doordraaid in de hoop niets te slopen.

Focus punt zit op a 3mm tussen lens en randje camera gemeten. Je kunt hem er zo een 3, 5mm max in draaien.

Focus afstellen ging het best in de bril.


Ongeveer een meter van de TV af.

Origineel


Upgrade


 
Laatst bewerkt:
Het zit erin :-)

Helaas nog geen succes maar deels werkt het.
Op het moment dat de motoren lopen valt het beeld weg.
In de bril zie ik nog een heel klein beetje beeld. Denk dat er te veel ruis binnen komt. Nu nog op flight battery aangesloten dus nog maar testen op een losse accu.

Andere misschien proberen te voeden vanuit polulu stepup.
5v out denk ik dan maar ivm Vtx.
Maar gezien de hoeveelheid ruis denk ik niet dat dit het probleem er volledig mee weg gaat tenzij het een spanningsprobleem is.

Maar het past er wel in :-)
Motor snoeren beetje ingekort en dikke isolatie van de 2.4 antenne vervangen voor krimpkous. Antenne gelijk door het kapje gestoken. Binnenin meer ruimte en antenne wat minder afgeschermt.

Originele bedrading. Antenne en motor draden al aan de kant gelegd maar later dus aangepast.










Totaal nu is 27gram.


Micro quad FPV.: http://youtu.be/ZNpP36V7atk
 
Met een losse accu voor FPV werkt het in ieder geval wel.
Alleen om nog 240mAh mee te slepen was wat veel.
Vliegt nog wel even maar is al snel te ver terug aan het zakken.
 
Weet je hoe groot dat ding is.
1500uF is op 6V ook nog wel behoorlijk.
Grootste/kleinste wat ik kon vinden was 10V 100uF.

Stuk of wat door een ferriet heen. Beide polen.

Net getest maar helaas zo goed als geen verandering.



 
Nope.
Geen scoop.

Dus valt weinig te meten.
Op het moment van op toeren schieten de strepen erin en bij kwart gas is het 99% ruis. Dat gaat een simpel LC filtertje niet oplossen denk ik.

Net deze nog gevonden dus kan even proberen maar al veel te groot.




Dus als iemand ideeën heeft.
Wil toch kijken of het op 1 accu kan werken.
 
Ik gebruik een polulu 5 volt step up... gewoon afgetakt van een flight accuutje (HubsanX4), en dit voedt de camera en VTX.
Echt geen rimpeltje te zien.

USgaGyy.jpg
 
Gaat duidelijk door de bekabeling als het probleem met een losse accu is opgelost, dus dan gaat common mode filteren niet helpen, zoals martin zegt ;)

Die motoren hebben waarschijnlijk een lage switching frequency, dus de cutoff frequency van je filter moet ook laag zijn.

That being said, ik had een tijdje terug met m'n mini h ook een storings probleem wat duidelijk differential mode noise was en wat maar niet weg te krijgen was, zelfs niet met een 500Hz LPF :p
 
Back
Top