MultiWii altitude hold probleem (salto?)

Vandaag was ik wat aan het oefenen met vliegen in wat hardere wind. Had wat moeite met het op de plek houden van de quad, maar met auto-level aan viel het me alles mee. Toen ik ook altitude hold aanzette, merkte ik dat deze niet echt denderend was (de quad schommelde behoorlijk op en neer) en plotseling eindigde ik met een 2,5 salto achterover in het gras. :lol:

Niets aan de hand verder, maar toch vreemd dat het gebeurde. Iemand die het bekend voorkomt?

Situatie: Windkracht 4 a 5
Autolevel: aan
Altitude hold: aan

Wat ik deed: Puur corrigeren voor de winddrift, ik deed niets met de throttle en maakte slechts kleine roll/pitch correcties.

Video: Altitude hold problem - YouTube
 
Als het goed is hebben de salto's niks met altitude hold te maken. Die maakt namelijk alleen aanpassingen aan de throttle. Weet je zeker dat alle sensors goed gekalibreerd zijn? En heb je de barometer op de MultiWii afgeplakt met een watje o.i.d.? Misschien stond ook GPS hold aan, daar zou ik voor de zekerheid ook nog even naar kijken.
 
Back
Top