Willen wij dat jij dat doet![]()
Straks krijgt weer iemand de verkeerde beker:rolling:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Willen wij dat jij dat doet![]()
Straks krijgt weer iemand de verkeerde beker:rolling:
Sow, nu al een voorspelling doen? Ik weet niet wie er gaat winnen in de B klasse, we zijn toch wel aardig aan elkaar gewaagd.de beker voor de C-klasse gaat dit jaar naar Jasper, B- Klasse Erik en A-Klasse Niels
Sow, nu al een voorspelling doen? Ik weet niet wie er gaat winnen in de B klasse, we zijn toch wel aardig aan elkaar gewaagd.
@ fabian, Komen dus!
Die kans acht ik klein, de beker voor de C-klasse gaat dit jaar naar Jasper, B- Klasse Erik en A-Klasse Niels :rolling:![]()
Willen wij dat jij dat doet![]()
Straks krijgt weer iemand de verkeerde beker:rolling:
Hallo Ruud,
Ik heb van Jeroen te horen gekregen dat ik u even en PB moest sturen ivm vliegen in Emmeloord. Ikzelf woon in Spijkenisse. Ik zou willen weten of het mogelijk is om met u mee te rijden naar emmeloord. Eventueel kan ik nog naar een station reizen waar ik makkelijk op te halen ben.
Ik hoor graag van u
Met vriendelijke groet,
Fabian van Zwol
F3P-AM
Ron Smetsers
Nando te Riele
Werner Peters
Derk van der Vecht
Bert van der Vecht
omdat ruud zijn PB box vol is, doe ik het maar even zo![]()
Geen Peter van de Riet?
Wat is er aan de hand peter?
Wellicht dat Corne je kan helpen? die komt ook uit "onze" hoek.