Nieuwe eigen rijder op MBF

Dag allemaal!

Heb mij zojuist aangemeld op het forum als nieuw lid.

Kom uit de Betuwe en heb tot in het recente verleden altijd oldtimer vrachtwagens gehad (echte) maar gezien alle ontwikkelingen afscheid genomen van het wagenpark en ben op zoek gegaan naar een nieuwe hobby.

Liep al wat langer rond met plannen voor een RC truck en heb afgelopen periode 2 Tamiya trekkers gekocht, 1 geheel compleet rijklaar met geluid, verlichting, zender, enz. en daarnaast een trekker compleet maar zonder zender om te kijken of deze hobby mij bevalt, tot nu toe is dat het geval en heb ik grootste plannen voor de nabije toekomst waarbij ik een combi vanaf de grond af aan wil gaan bouwen, schetsen en tekeningen heb ik al gemaakt en wil op korte termijn beginnen met bouwen, de basis zal Tamiya en Carson zijn.

Heb best wel wat vragen en zal deze hier op het forum plaatsen en hoop op jullie steun, bedankt alvast.

Groet,
Berry
 
Hallo Berry,


Van Harte Welkom op het MBF Truckers Forum.
Ik wens jou veel Kijk en Lees, maar voor heel veel Bouwplezier op het MBF Truckers forum.

Ik ben benieuwd welke Tamiya trekkers je hebt gekocht ?

Misschien is het we leuk om even foto's van jou Oldtimers te plaatsen, zodat wij kunnen zien met welke hobby je bezig bent geweest.

Ik heb zelf 2 Volvo Oldtimers/Jungtimers in de schaal 1 :14 gebouwd, waarvan de bouwverslagen op dit forum staan.

Als er vragen zijn,horen ik/wij dit graag en zullen helpen/advies geven, daar waar nodig is
 
Pieter,

Dankjewel voor je reactie.

De trekkers die ik heb gekocht zijn een Volvo F12 compleet en een Mercedes SK voor de heb.

De plannen die ik heb kom ik op korte termijn op terug.

Hier een greep uit het wagenpark wat ik had, daarnaast nog wat aanhangwagens en opleggers alles uit de 50er en 60er jaren.

De rode combi is de laatste waar ik afscheid van heb genomen, deze heeft ook in de Truckstar en Transmobiel gestaan.

37663497sa.jpg



37663495zj.jpg


37663496rn.jpg



37663494zk.jpg


37663498oj.jpg
 
Hallo Berry,

Mooie collectie

De Borgward vrachtwagens zie je niet zo vaak als Old-timer/Jung-timer collectie, die gerestaureerd zijn, of nog in de in oude staat verkeren.

Meestal zie je de bekende merken die nog in de oude staat zijn of gerestaureerd zijn !

Borgward is gestopt in 1963
Was niet eens zo'n heel oud merk vanaf :1939 tot 1963

Borgward is weer terug asl luxe wagen merk, sinds 2016 al SUV
De wederopstanding van Borgward.

De SUV ziet er best mooi uit.

borgward-bx7-001.jpg


borgward-bx7-002.jpg


borgward-bx7-006.jpg
 
Dankjewel, was inderdaad een mooie collectie, was altijd de enige Borgward op Treffens in Nederland, in Duitsland eigenlijk ook heel vaak, soms met Duitsers die ook een Borgward vrachtwagen samen gegaan en dan waren we er met een klein groepje.

Die SUV is tot op heden nog nul komma nul, in Duitsland rijden er een handjevol (stuk of 5) de prototypes and that's it, voor de rest komt het niet van de grond en ziet de toekomst er alles behalve rooskleurig uit voor wat betreft Europa, in China gaat het redelijk, maar de concurrentie is enorm voor een in vele ogen nieuw merk, de tijd zal het leren.....
 
En in de Dakar rijden ze ook nog...Althans eentje nog geloof ik. Mag er wel leuk uitzien maar het zal nog wel even duren voor die chinezen hier voet aan de grond krijgen. Misschien met die elektrische gekte maar dat zal ook wel weer teruglopen als de bijtelling omhoog gaat.
 
Ik wilde wat info van al die ouwetjes opzoeken op de RDW site, maar helaas, geen enkel kenteken is daar bekend
Alles meer dan 2 jaar geleden ge-exporteerd, of gesloopt?
 
Klopt, de gekentekende zijn zo'n 2 jaar geleden aan Duitsers verkocht en officieel RDW geëxporteerd.

Ongekentekende voertuigen, opleggers, aanhangwagens en onderdelen zijn daarna weg gegaan.

De Rode en Blauwe Borgward combi's mochten max 8.800 kilo wegen en had een trekgewicht op kenteken van 9.000 kilo totaal treingewicht 17.800 kilo. (ik had de Borgwards echter op max 7.490 kilo laten zetten ivm zondag rijverbod in Duitsland).

De grijze trekker met "Jumbo" oplegger had een totaal treingewicht van bijna 15.000 kilo
 
Ahh, bedankt voor de info; ik weet dat export voertuigen nog 2 jaar op de RDW site blijven staan en dan worden verwijderd, althans 'onzichtbaar' worden.
en eerlijk gezegd, ik zou me die Borgward vrachtwagen wel moeten kunnen herinneren, maar kan niet zeggen dat ik er (toen) ooit eentje gezien heb; de personenwagens natuurlijk wel " Isabella's" e.d.

Enneeee.. gezien je Nickname: heb je iets met honden??
 
Back
Top