Olievaten als lading

06.jpg

Lijkt op een sokken ophangen :koud:
 
  • Like
Reactions: Cor
Dank je HeliKoper. Ik loop ook bij winkels als Blokker, Marskramer en Hema altijd te kijken of er iets in de schappen
ligt wat eventueel bruikbaar is voor de modelbouw.

Zo kwam ik bij Blokker destijds de vlamverdelers tegen. Dat gaas is perfekt voor het maken van grilles en andere
luchtopeningen.
 
altijd dezelfde die het geluk hebben dit soort vaatjes te vinden , zoek er al zo lang naar en nergens vindbaar dan alleen uit aluminium .
Cor heb jij weer maar eens geluk hiertoe
 
W3L, dat zijn de mini vaatjes. Bijna de helft kleiner.
Daar heb ik er ook nog 10 van liggen.
 
Beste Cor, graag even goed de info lezen op de site van Lobbes.
En dan de afmeting vergelijken met je eerste post van dit topic. ;)
 
Je hebt gelijk.. Ik had naar de diameter gekeken voor de hoogte. :rolleyes:
De minivaatjes zijn 4.7 cm hoog.
 
W3L staan die mini vaatjes ook zo op die website die je vermeld hebt of waar die mogelijk te kunnen zien ?
Beste Steve, Als je op de site van Lobbes in de zoekbalk bovenaan de pagina "olievat" in tikt, dan komen er verschillende versies naar voren die je kan bestellen.
De kleinere versie verkopen ze ook en dat is Artikelcode: 1210051
Kost € 0,69 per stuk
 
heb de andere besteld , had olie vat ingetikt en er kwam niets anders op dan die grotere vandaar de vraag of die kleinere er ook op stonden , is niet veel verschil er tussen dus zal me maar bij de grotere behouden .
is nog afwachten op bevestiging per e-mail want deze is nog steeds niet aangekomen .
spijtig dat die vaatjes niet zonder inhoud verkrijgbaar zijn .
 
Back
Top