ontvangers batterij spectra

  • Topicstarter Topicstarter Danny4you
  • Startdatum Startdatum
D

Danny4you

Guest
Hoi mensen ik ben bezig aan een elektro zwever (spectra) Maar nu zit ik mee een vraagje van de ontvangers batterij een gewone ontvangers batterij 4cellen AA formaat past er niet in :cry: Wat voor batterij zou ik er dan kunnen inplaatsen?? Ik had gedacht aan deze is dat een goede oplossing http://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AI?ARTN=2586

mvg
 
De Spectra van GreatPLanes?
Orgineel zit er geloof ik een schakelaar in die met een servo bediend wordt zodat je de motor aan en uit kan zetten. Deze schakelaar laat je gewoon vervallen. Je neemt hiervoor gewoon een Bec-regelaar die de ontvanger van stroom voorziet. De ontvanger krijgt zijn spanning dus van aandrijfaccu. Scheelt weer een servo :wink:
 
ja oke ik heb dit al vervangen en ik heb ook al een regelaar (robbe air controler 830) aangeschaft maar ik weet niet of dat met deze zal gaan.
 
Back
Top