Hallo, Peter,
Ik kan het op de foto niet goed zien, maar het lijkt erop dat de luidspreker gewoon 'los' in de opbouw is geschroefd.
Om een minder schel geluid (= meer body) te krijgen moet een luidspreker zó gemonteerd worden dat de voorzijde en de achterzijde geen akoestische kortsluiting kunnen maken.
Als je een plaatje maakt waar de speaker in past, wat op zijn beurt strak past in de opbouw, dan zal het geluid al beter zijn.
Véél beter wordt het als de luidspreker zo is gemonteerd dat de hele boot als klankkast fungeert, dat betekent een plaatje (luidsprekerfront) dat de toegang tot de romp helemaal afdekt.
Probeer het maar eens met een plaatje karton, je zult verbaasd zijn over de verbetering van de geluidskwaliteit.
Het maakt hierbij niks uit of de luidspreker met de magneet naar boven of naar beneden is gemonteerd.
Groeten, Jan.