Post hier je zelfgemaakte CNC werkstukken

Mooi gemaakt daniel,

Zelf ben ik tzt ook van plan zoiets te maken, als ik mijn huidige project (jet) heb afgerond.

gert-jan
 
Netjes Daniel!

Ik zie dat het graveren beter gaat!

Heb je al eens gedacht aan RBG-ledstrip, dan kan je zelfs zelf je kleur kiezen of effecten toevoegen als je dat wilt?
 
komt door de manier van fresen dit lijkt me een pocket.
hoe diep vrees je en hoe dik is het matriaal de letters komen er erg mooi uit.
 
Ik heb het bmw logo met 0.1 mm diep gefreesd en dieper frezen is echt niet nodig aangezien je elke kras ziet in het materiaal. Er zit wel een relief in maar geen pocket. Er zit een offset van een 0,5 mm in. Als je op de link bekijkt zie je precies hoe ik het gefreessd heb. http://www.3ddaniel.nl/tekoop/bmwlogo1.jpg

RGB leds is idd heel mooi alleen het ontbreekt mij aan tijd om dit te testen helaas wie weet als ik nog eens tijd heb haha.

Mvg,
 
final versie

Na veel werk heb ik het plexiglasfrezen nu onder de knie. Dat wil zeggen dat een pocket nu mooi egaal mat word. Dit komt de verlichting zeer ten goede. Ook heb ik de stekker voor het voetje veranderd zodat dit nu een mooi geheel is.

MOHlogo1.jpg

MOHlogo2.jpg

MOHlogo3.jpg

MOHlogo4.jpg

MOHlogo5.jpg

ZFC.jpg


Mvg,
 
Na veel werk heb ik het plexiglasfrezen nu onder de knie. Dat wil zeggen dat een pocket nu mooi egaal mat word.
Kun je hier wat meer over vertellen? (of is dat bedrijfsgeheim ;))
Kwestie van andere frezen gebruiken?
Ziet er in ieder geval wel erg gaaf uit!
 
Ben ook wel nieuwsgierig, de keren dat ik plexiglas heb geprobeerd te frezen , smolt het geheel rondom de frees, ... het werd een zooitje..

Cor
 
Nee this geen beroepsgeheim haha maar het heeft me wel een paar centen gekost na al dat testen. Nou een korte samenvating.
1 je moet gegoten plexiglas hebben hier zit namenlijk wienig spanning in het materiaal
2 je moet scherpe frezen gebruiken gebruik daarvoor een graveerfrees van 0,2 mm (dit worden heel veel banen)
3 je moet je toerental op je freessnelheid afstemmen. Bij mij is de maximale feed 1000mm/min en kwam dus na veel testen uit op een toerental van 7000 a 8000 TPM
4 en luchtkoeling gebruiken
en je moet denk ik heel veel geduld hebben voor het afstellen haha.

Mvg,
 
Heren,

Om kunststof te 'verspanen' is een éénsnijder ook erg handig! Hier gaat minder hitte inzitten en je kan grotere chips frezen waardoor je warmte ook beperkt wordt.

Het enge van veel banen frezen is dat je machine hier stabiel genoeg voor moet zijn.
Met Daniëls StepFour gaat dat goed. Maar sommige machines laten hierdoor een te slecht resultaat zien.

Dus mocht je de lijnen gaan zien, en gaan ze storen, kies een grotere frees!

Wat ook mooi wil is met een bolfreesje frezen, een viersnijder of zo. Het mooiste hierbij is dat je je freesspindel 45graden draait zodat je met de zijkant van de bolfrees freest.

Dan de laatste tip: probeer en expirimenteer net zo lang tot je je software zo ver krijgt dat hij vanuit een centerpunt freesbanen calculeert. Als je als het ware op een 'regenboog' manier je hele werkstuk afbaant heb je overal dezelfde richting in de freesbanen. Dat oogt erg mooi.

SUCCES!
 
En nog weer een, deze heb ik voor een kameraad gemaakt.........
Wat voor een beroep zal die hebben haha.

scania.jpg


Mijn site.
flynowworklater.jpg


Mijn naambord die op mijn buro op mijin werk staat hahaha
tdcoranje.jpg


Mvg,
 
Laatst bewerkt:
Zo, ik doe ook even mee,...

Na een heli vreselijk gecrashed te hebben , heb ik em maar een forse facelift gegeven.

IM000450.JPG


Zo van de frees en even later in elkaargezet:

IM000491.JPG


Groet,

Steven
 
Inderdaad echt mooi zeg!
Jammer dat zo'n cnc freesbank zoveel kost.
Zou me er zeker ook wel es aan wagen.
Mvg Wes.
 
wat voor frees en wat voor programma gebruik je, ik heb
zelf ook een cnc en wou ook eens zoiets proberen
 
Back
Top