RCHeliparts Helimeeting 2012

Als de weergoden ons goedgezind zijn kom ik uiteraard ook..
De Ecureuil gaat mee, en eventueel de in aanbouw zijnde Kiowa...

greets,

Didier
 
Als de weergoden ons goedgezind zijn kom ik uiteraard ook..
De Ecureuil gaat mee, en eventueel de in aanbouw zijnde Kiowa...

greets,

Didier

Heej Didier,

Mooi dat je erbij bent, zeker met die waanzinnig mooie Kiowa. En Holco tips ons nog ff over de multicopters. Die zullen ook in alle soorten en maten te bewonderen zijn maar het is misschien goed om te zeggen dat ook die van harte welkom zijn en alle ruimte krijgen om te vliegen.

Gaan we dit jaar het magische getal van 50 doorbreken?

De organisatie zet ondertussen de laatste puntjes op de i. Zoals eerder al gemeld is er wat extra aandacht voor de Vario-lijn van trainers en schaalmodellen vanwege de overname van Vario Benelux door RCHeliparts. Enkele bijzondere modellen zullen in de tent worden opgesteld, tesamen met de omgebouwde modellen voorzien van de PoweRotor conversiekits.

info voor a.s zondag zal hier en op het Vario- forum worden gemeld en ik zal ook nog ff een routebeschrijving plaatsen.

Grz. Bone.
 
Wat voor tips wil je hebben Bone?



Heej Didier,

Mooi dat je erbij bent, zeker met die waanzinnig mooie Kiowa. En Holco tips ons nog ff over de multicopters. Die zullen ook in alle soorten en maten te bewonderen zijn maar het is misschien goed om te zeggen dat ook die van harte welkom zijn en alle ruimte krijgen om te vliegen.

Gaan we dit jaar het magische getal van 50 doorbreken?

De organisatie zet ondertussen de laatste puntjes op de i. Zoals eerder al gemeld is er wat extra aandacht voor de Vario-lijn van trainers en schaalmodellen vanwege de overname van Vario Benelux door RCHeliparts. Enkele bijzondere modellen zullen in de tent worden opgesteld, tesamen met de omgebouwde modellen voorzien van de PoweRotor conversiekits.

info voor a.s zondag zal hier en op het Vario- forum worden gemeld en ik zal ook nog ff een routebeschrijving plaatsen.

Grz. Bone.
 
Hei ,

Als het gaat en als er nog plaats is dan kom ik ook ..

COBRA AH-1S .. STATIC ..

SAB GOBLIN 700 .. vliegend ..

Grtz
Ron
 
Laatste nieuws:

Vanavond heeft de organisatie de laatste puntjes op de i gezet:

Dit jaar wordt er een grote tent geplaatst op het vliegterrein. Hier staan de electro Vario's van PoweRotor, een Vario-hoek met verschillende bijzondere trainers en schaalmodellen en een stand van de Vario-RC heli website.

Static modellen en bouwprojecten kunnen hierbij aansluiten, hetzij op de grond of op een tafel als je die zelf meebrengt. Wil je safe spelen, neem dan je eigen partytent oid mee. Het lijkt erg druk te gaan worden en een buitje is zo gevallen.

De frikandellen, hamburgers en kroketten zijn weer in grote getalen aangevoerd, er is koffie, thee, fris en bier. De muziek en het commentaar wordt verzorgd door DJ Toontje Metro.

Het verzoek is om de spullen te lossen bij de ingang van het vliegveld en de auto DIRECT te parkeren aan 1 zijde van het pad. We zijn verplicht om dit pad bereikbaar te houden voor de hulpdiensten.

Het adres staat op de poster, er zullen bordjes staan die naar het veld verwijzen maar een TomTom is misschien handig.

Ook dit jaar is er voor de deelnemers weer een verloting waarbij fraaie prijzen ter beschikking gesteld worden door RCHeliparts.

Mochten we voor Fox nog een passend pak kunnen vinden dan is er dit jaar voor het eerst een RCHeliparts-clown die voor groot en klein voor vermaak zorgt.

Een indrukwekkend demoveld staat borg voor spanning en sensatie. Albertino vliegt dit jaar behalve de massieve Era EC-135 zijn turbine-Lama in formatie met een benzine-Lama van Sander en Freddie Coenen vliegt een vette demo met de rokende Alouette III. Helaas heeft Mathias Strupf afgezegd vanwege een grote show in Duitsland. Uit Belgie komt Guy Vanderschelde die altijd voor spectakel zorgt met zijn schaalkisten en de prachtige Ecuruil die in Duitsland te zien was is ook in Hulten te bewonderen. Verder zij er 3d demo's met muziek en kan iedereen dit dat wil een demo vliegen of gewoon lekker vrij vliegen. it's up to you. Vrijheid blijheid staat daarbij voorop, zolang het maar veilig blijft.

De lijst heeft inmiddels het magische getal van 50 doorbroken en de prachtige projecten van onze Zuiderburen zullen static worden opgelijnd, net als zoveel andere bouwprojecten die hier op MBF te volgen zijn.

Op de grond wordt alles op foto en video vastgelegd en voor het eerst zal een multicopter luchtopnames maken.
Uit Zwijndrecht en omgeving komen een aantal van dit soort machines:

[media=youtube]g94eU_I2e7M[/media]

[media=youtube]EExzNBELkCI[/media]

Verzoek blijft om in te schrijven zodat we rekening kunnen houden met de catering.

Het RCheliparts team wenst iedereen veel vliegplezier en tot zondag!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hallo,

Ik ben er graag bij as zondag

Vario Lama 315 B (Vario) 236cm, 23cc Benzine
Robinson R22 (Vario) 216cm, 23cc Benzine
Bell 47 G3 (Vario) 236cm, 23cc Benzine

groeten , Bram
 
Hallo allemaal,

Ivm vragen over de lokatie; tik in google maps : Gilzerbaan 501 Tilburg in en je zit boven op het doel!

De wind gaat liggen en het lijkt een redelijke vliegdag te gaan worden. Wij zijn er klaar voor!

Tot zondag
 
Ik kom ook langs, heb wel geen schaalheli bij maar wel mijn eigenbouw Pegase. Hopenlijk is er dit jaar iets minder wind dan vorig jaar. Maar vliegen doen we toch, weer of geen weer ;) .

Tot zondag

Grtz.

Jos
 
Laatste nieuws:

Na het barre weer van de afgelopen dagen lijken de weergoden onze gebeden gehoord te hebben. De wind gaat liggen met een redelijk zonnetje en later op de dag kans op een bui;

Weerupdate:

Morgen is het een groot deel van de dag droog met stapelwolken en regelmatig zon. Maar in de loop van de middag neemt vanuit het zuiden de bewolking toe en volgen enkele buien. De middagtemperatuur komt uit rond 19 graden. Er staat duidelijk minder wind dan de voorgaande dagen: eerst nog een matige zuidwestenwind, windkracht 3 tot 4, later een zwakke wind uit noordelijke richtingen, windkracht 1 tot 2. In de avond en nacht is het bewolkt met af en toe wat regen. De temperatuur daalt niet verder dat tot een graad of 10.


Tussen 8 en 9 gaan we opbouwen en wordt de koffiemachine aangeslingerd. Wil je zelf een (party)tent oid meebrengen, er is ruim voldoende plaats op het veld.

Laatste info kun je hier blijven volgen!

Er komen nogal wat vragen binnen over multicopters. Yep! Meer dan welkom, ook om te vliegen. Deze dag is vooral een schaalmeeting maar dat wil niet zeggen dat je lekker kunt 3d-en of je pod en boom kunt uitlaten. Voor de hoveraars is er een apart gedeelte op het veld en wil je op je eigen muziek vliegen dan kan een cd of stick worden afgegeven aan de DJ.

De inschrijvingen blijven nog steeds binnenkomen (zie lijst boven). Kijkend naar het deelnemersveld is er voor ieder wat wils! Denken de turbinevliegers svp nog even aan de brandblusser?

Nog een laatste bericht voor de electrovliegers; de BLC voorziet in stroom door een generator. Er is dus maar heel beperkt mogelijkheid om accu's te laden.


Namens de crew alvast bedankt voor je inschrijving en onwijs veel plezier morgen!

Grz. Bone.
 
Laatst bewerkt:
Vanuit welk punt kunnen wij een lijntje 220V krijgen voor de laptop, heb zelf een 50M haspel.?

50 meter gaat prima lukken, we hebben zelf ook nog wel wat aan kabel. Onze Belgische vrienden zijn al richting Nederland aan het trekken (hotels opgepast voor Bert).
Joop van Lent vult de Vario-Stand aan met enkele zeer zeldzame Variotrainers. Vanochtend de muziekjijst voor de mo's ff aangehoord. Wow, dat gaat vet worden!

De aangevulde lijst:

1. Albertino Doomen (RCHeliparts): Vario Bell 412 (turbine) / Vario Big Lama (turbine) / Vario Jetranger (turbine) / Helitech Alouette III (turbine) / Vario KLPD MD-902 met PoweRotor E-drive / Vario KLPD EC-135 met PoweRotor E-drive
2. Bonechopper: Vario E-Trainer met PoweRotor E-Drive/Vario EC-135 PH-PXB
3. Fox: Ah-64D Apache
4. PoweRotoR: Vario AlouetteIII met SkyFox PoweRotoR E-Drive
5. Bruteforce: WIK 3-blads Alouette III (nr.2) / 1975 Kavan JetRanger Elektro / 5-blads Graupner/Heim Hughes 500E E-drive
6. Pardoez: Bell 222 en nog wat andere heli's
7. Elrofotografie: 450 size Airwolf en T-Rex 600/Jetranger
8. Sparky: Vario Alouette2 (turbine) / Vario Schweizer 300c / Vario Bell 47 / Vario Robinson R-22
9. kknops: Vario Airwolf E-drive / Vario R22 EP
10. Sander Peeters: diverse 3D demo's
11. Dee: Vario Benzinetrainer
12. Noctura: EC-135 / Agusta 109 / Airwolf
13. Logos1: 30-er Agusta / 50-er Ecureuil
14. Marco: Vario Skyfox / Vario BO-105
15. Corné: Vario Schweizer 300C
16. Wildwil: Bell 222 600 size / Ecuereuil AS350, 600 size / Air wolf, 600 size.
17. Haagse Helicopter Vlieger: Hughes 500 E / Three Dee Rigid / T rex 700E
18. Poncho1: Hirobo Bell47g / Helitech V-star turbinetrainer (turbine) / SSM Lama (turbine)
19. Fireman Bonkie: Vario 4-blads benzinetrainer met PoweRotor E-drive / Hirobo Lama / TRex 700 benzine conversie
20. JetRanger XL: TRex 700 Turbine conversie (turbine)
21. Ben DKV: ????
22. Volunteer: Graupner BO-105 / Hirobo EC-135
23. Thierry Verbrugge: Hirobo Lama (turbine) / Bell 430 (turbine)
24. Martin: Graupner BO-105 PH-RPR
25. Fred Coenen (Helitech): Alouette III (turbine) / EC-135 (turbine)
26. Matthias Strupf (Heliclassics): MI-24 Hind (turbine) / Bell 412 (turbine)
27. Tempel (Vario België):Huey UH-1D benzine (militair) / Huey UH-1D turbine (fire department) / R22 benzine / MD900 methanol (politie)
28. Jonkie: Schluter Hughes 500
29. Stan: Graupner NH-90 (turbine)
30. Guido: TRex 450-500-600
31. Rob Tweak: Vario Benzin trainer / Mini Titan 325 se
32. Martin Pronk: Scale Bell 222
33. Tiger2: Bell 47 / Hirobo Bell 222
34. Marco Ladage: Agusta A109 (t-rex 700), T-rex 450 Pro 3GX en een t-rex 250SE
35. Rbusink: Trex 600 EFL Pro
36. Edsheli: Vario R22 / Jayhawk / TDR
37. Marcel Weber: BO-105 / Hughes 500
38. Ed Hagenaars: Arcrane (turbine) / Vario Lama (turbine) / Jetranger (turbine)
39. gfasbend: AS350
40. Frankey:Hughes 500 Defender
41. Heligek: Trex 450/600
42. Richard78: BO-105 KLPD PH-RPR T-rex 600 / EC-135 Lifeliner 3 PH-ELP T-rex 500
43. RBRCH: Vario schweizer 300 Electro conversion
44. Chrisdv: Compass atom 500 / trex 450
45. TREX 800E /TREX 600CF/ESP "Stretched" in Century Bell 222 60-90 size (in aanbouw)
46. Jan Huizinga: AH-64 Apache met Trex 600.
47. Holco: TD Rigid / Flexacopter
48. Didier-N: Ecureuil / Kiowa
49. Stratus:COBRA AH-1S .. STATIC / SAB GOBLIN 700 .. vliegend ..
50. Beau: Raptor 550 E.
51. Ben Jansen: Hexacopters
52. Producent: Vario Lama 315 B / Vario Robinson R22 / Vario Bell 47 G3
53. JkB: Pegase (eigenbouw heli)
54. Fast Food Freddy: Bell UH-1D SSM Techniek
55. Marcel van Raak: TRex 600 (demo)
56. Joop van Lent: Vario Boxer / Vario Viper / Vario benzinetrainer.
57. Stijn: Vario Schweizer 300C / Vario Lama Benzine 2,50m (in voorbereiding).
58. Jelmer Jansen: TRex 550
 
Laatst bewerkt:
R22 G-Zapy

De heli is toch nog bijna klaargeraakt, nachtje doorgewerkt

Nog enkel het achter wit navigatie licht en de rode strobe dome op de staart.

Er zitten spanten in de staart waardoor ik geen kabeltje erdoor krijg, maar er word voor een oplossing gezorgd, buiten dat is hij eindelijk klaar met zijn nieuw kleedje, motor, en aandrijving...

Hopelijk valt het weer mee morgen in hulten, voor de maiden van de R22 G-Zapy

 
Laatst bewerkt:
Back
Top