Regelaar Mini titan settings

Hallo,

Heeft iemand al eens wat ge-experimenteerd met de settings van de regelaar die bij de Mini titan zit?
Met de setting "hard timing" had ik het idee dat ik het meeste vermogen had,maar met de gascurve op 100% in idle-up kom ik maar amper aan 5 minuten vliegen en dan is de accu best warm.
Auto-timing of standaard-timing zou dat nog veel schillen?

Groeten,
Marcel
 
Soft timings geven goed reagerende heli met de standaard OBL motor. Ik draai ook op gas-curve 100% en trek er flink aan (3d).
Accu is goed warm, regelaar handwarm en motor eerste halve minuut niet aanraken... LOL.

Ik had voorheen ook eens Auto en Hard getest... maar beide geen goede resultaten. Rare motorloop...

Momenteel gebruik ik geen governer (op een na laatste optie) en dus de 100% gascurve. Dit geeft wel af en toe een wat raar zingend extra geluidje bij weinig pitch.

Taaie heli, die Mini Titan... Verbaasd me elke keer weer dat ik dat ding altijd kan pakken en er alles van kan vragen. En het is nog altijd na 1 jaar dezelfde snaar in de staart (Align Trex 450 liefhebbers, no offence.....).
 
Back
Top