Rijders/Vliegers omgeving Zaandam (Deel 8)

Status
Niet open voor verdere reacties.
Nee hoor. Dochterlief en kudde vriendjes en vriendinnetjes uitgezwaaid voor ouderwets luilakken op de fiets. :thumbsup: Vergane tradities moet je laten herleven. :yes:
 
Nee hoor. Dochterlief en kudde vriendjes en vriendinnetjes uitgezwaaid voor ouderwets luilakken op de fiets. :thumbsup: Vergane tradities moet je laten herleven. :yes:

Was jij die idi**t die ze om 04.30 hierheen gestuurd had... :mad:


Was geeen tijd....

Nu inpakken en showtje kijken gaat, uiteraard ook is de inwendige mens verzorgen daar belangrijk :yes:

nu hopen op :zon: aldaar.
 
Even rookpauze voor Joop voorbij Hoenderloo

20130518_080311_zps627850fa.jpg
 
Goan wuh nog vlieguh ??? :-)
Tis droog hoor ;-)
Hier in 0251 is het gewoon met druppels hoor. :yes:


Maar weer de notebook tevoorschijn gehaald en de compiler opgestart. Nu de belangrijke stappen: Calibratie van de potmeters, instellen van de endpoints op de servo's en omrekenen van de potmeterwaardes naar de juiste servoposities. Dat laatste klinkt makkelijk maar heeft wat voeten in aarde omdat het midden van de stick niet per definitie het midden van de minimum en maximum waarde is. Komen we wel uit, wel leuk dat je zo de nodige obstakels van een zender programmeren tegen komt. Sta je normaliter niet bij stil (en moet je ook zeker niet doen ;)).
 
Junk. :mrgreen:


De Sky Hoer III heeft besturing en aandrijving. :banana: Nog even de regelaar vast zetten en het gat voor de 6S accu wat oprekken. 8O Helaas gebrek aan postelastieken dus geen maiden. :nooo: Eerst even de maiden met de gewone zender om het zwaartepunt goed te leggen.

De calibratieprocedure voor de joystick werkt, zij het wat primitief. Maar zo vaak hoef je dat niet te doen (ongeveer 1x daarna staat het in het Flash geheugen). Nu is de balngrijkste stap om instelbare servo reversing en endpoints te maken. Uiteraard staat er voor de Sky Hoer een servo verkeerd dus zonder reverse wordt het kansloos. En subtrim is ook wel handig natuurlijk. :yes:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top