skywalker 2 fpv

Waarom hebben jullie deze kisten aangeschaft?
Vanwege het formaat zodat je lekker rustig kunt touren? Of vanwege de ruimte die je niet eens is nodig hebt?

Ik vind het apparaat zo loch, lelijk en groot. Ik zie iedereen die neus maar volduwen met gewicht, ik zie iedereen wat elektronica tegen de wanden van de Skywalker duwen omdat ze veel te veel ruimte beschikbaar hebben, iedereen loopt te klagen over die ellendige rolroertjes. het is een rompslomp om die lange romp en vleugels mee te nemen, ik snap er echt niets van..

I'm sorry! Ik ben alleen nieuwschierig naar wat goede argumenten:)
 
Hij kan belachelijk langzaam met met belachelijk veel payload. Lijkt me voldoende voor een stabiel fpv platvorm...
 
Ik heb deze aangeschaft voor de stabiele vlieg eigenschappen, de info die over dit toestel te vinden is en de stabiele vliegeienschappen icm het rustige vliegen. Lijkt mij op zich een prima beginnerstoestel met veel uitbreidings mogelijkheden.
 
Voor als je je skywalker nog in een ac130 spectre gunship wil veranderen;)

[/QUOTE]
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Omdat hij langzaam en rustig vliegt word er zo'n bakbeest aangeschaft...
De beelden die ik hier op het forum ben tegen gekomen zijn zeker niet rustiger dan een Easystar?

Sorry jongens, misschien Mierene*ken, maar kan er nog steeds niet bij :rolleyes:..
Inmiddels vele soorten FPV kisten gehad. Waaronder een trenerka, mijn sloomste en stabielste kist ooit? Ding was gewoon saai..
Payload? waar heb je dat voor nodig? Mijn Ez vloog fantastisch met alle FPV gear die ik me maar kon verzinnen inc HD camera..
Of de Rookie, die leek nog lichter te vliegen!
Maargoed, iedereen beleefd zo zijn hobby op zijn manier, en da's nou net het geen wat FPV uhh,het hele modelvliegen zo leuk maakt:mrgreen:
 
ik zeg koop dan een hele slome en een 1600W funjet heb je direct van beide kanten het beste... Ik snap de haat voor de skywalker niet helemaal. Bekijk het eens van een andere kant. Waarom niet?
 
hi

remy ieder zijn ding
jij vindt hem niet mooi
als je een trenerka wel mooi vindt,,kan zijn,, ik niet

wil je mensen behoeden deze kist te kopen???????

we proberen hier uitgebreid weer te geven,wat de SW kan en doet

zijn geen geheimen

als je op de brommer je fpv set mee moet nemen,,deze kist niet kopen

des te hoger je vliegt,hoe kleiner i wordt

rob
 
Rob ik geef je groot gelijk:).
En jou ook MSkroese. Begrijp me niet verkeerd. Ik ben nu al tijden op zoek naar het "Ultieme", maar begin er achter te komen dat dit niet lijkt te bestaan.
Beter heb je van beide wat zoals mskroese al aangeeft. Het probleem wat ik niet snap is dat "loche" van een skywalker, terwijl ik ze niet denderend stabiel vind vliegen op welke video dan ook.
Ook adverteren ze met de 2 bierblikjes die je in de cockpit ziet liggen..Ook dat snap ik niet. Ik heb hier nog geen goed gevulde Skywalker gezien al had ik het graag. het enigste wat de neus vult zijn de denderend grote accu's die je moet gebruiken om het zwaartepunt goed te krijgen.
Je ziet ze nu veel verschijnen op het net, maar snap nog steeds de bedoeling van het apparaat niet. De vliegstabiliteit en de ruimte? d'r zijn legio kleinere kistjes die zeker zo stabiel vliegen.

Rob, die Trenerka vond ik afschuwlijk, maar wilde het eens proberen. De berichten van mij en van menig persoon op de fora doen anderen hopelijk behoeden voor de aankoop van het ding..
 
oke duidelijk

ik wou de SW ook gewoon proberen

en tot nog toe zeer tevreden

maar ik ben flink aan het bouwen geweest

multi space EZ - RC Groups

maar kist was totaal niet naar mijn zin,draak van een kist

tot het effe tegen zat [prive] heb ik hem zoon trap verkocht dat i totaal los was

daarna wil je toch weer wat bestellen

en dat is de skywalker geweest

rob
 
Cool:). Nouja, zolang ze steeds groter worden, vind ik het prima:). Ik hoop dat die chinezen dan straks met een elapor kist komen waar je zelf in kunt gaan zitten.

Kunnen ze die kisten adverteren met een persoon erin inplaats van een blikje bier:mrgreen:
 
Ach je kan verschillende meningen hebben. Feit is dat je geen ruimte tekort komt, alle geordend kan inbouwen met minder kans op interferentie. Je kan wat leuke gekke dingen meenemen zoals mkroese heeft laten zien en je hebt genoeg ruimte voor meerdere zwaardere camera's. 1 accu 4s5000 is voldoende met een kodak zx1 om het toestel goed te balanceren (in mijn geval). Hoe die vliegt, ik zal het laten weten als ik zover ben.
 
zo even draadje naar boven halen

heb de skywalker al weer 3 maanden of zo niet gevlogen

had wel div lipo,s besteld

dus met hele zooi naar het veld

maar waar ik zo blij mee was

zie foto,, had nokjes in de vleugel gelijmt,,op het zwaarte punt

wat werkt dat lekker,als je wat veranderd,,of nieuw in je kist zet

Foto-QYSHYUA7.jpg


rob
 
Dit is de langere versie van de film van afgelopen weekend. Voor wie twijfelde aan de capasiteiten van de skywalker;)

 
Laatst bewerkt door een moderator:
kleine info van mijn SW

als ik half gas vlieg zit ik op 7 amp
blijf ik mooi op hoogte rondjes vliegen

heb 8 amp mee omhoog
ben er niet ontevreden over

rob
 
Van het weekend nog een leuke nachtvlucht gedaan op de instrumenten:D

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top