weer die model vliegers die zich weer druk maken om de spullen voor de rc auto,s
net als bij de ploffende accus.
maak je toch niet zo druk om dit soort onzinnige getallen.
Maar dan is er iemand zoals de topic starter die een vraag heeft of een bepaalde motor met een bepaalde regelaar gebruikt kan worden. Daar is geen juist antwoord op te geven want niet alle benodigde gegevens zijn bekend. Wanneer er dan gevraagd wordt wat de maximale stroom van de motor is en nog een paar van dat soort dingen dan wordt er naar dit soort onwezelijke gegevens verwezen.
als ze maar doen waar ze voor gemaakt zijn en dat is regelen niet kortsluiten.
novak komt uit amerika en als daar iets niet doet zoals in de beschrijving staat
word novak dus aangeklaagt lol
de gtb regelaar is gewoon echt wel goed en daar gaat het om
niet om ALS ik sluiting maak blijft ie dan ook heel!?
daar zijn ze niet voor gemaakt.
ps waar die 1600 amp weg komt weet ik niet en intreseert me ook geen hol.
gewoon kopen dat ding haha.
Die lui schermen met onwezelijk hoge stromen en dergelijke om maar aan te tonen dat hun regelaars de beste zijn want "kijk maar eens hoeveel stroom ze kunnen leveren". Dat wil natuurlijk niet zeggen dat die regelaars slecht zijn, helemaal niet zelfs. Maar het staat wel erg goed als ze "zoveel beter" zijn dan de concurentie! En dat laatste is zeer zeker ook niet waar!
Het zou gewoon veel netter zijn als ze van de juiste getallen en situaties gebruik zouden maken. Helaas is dat niet de beste oplossing als je wilt verkopen. Heel veel auto's worden ook verkocht met verbruikscijfers die niet echt reëel zijn. Alleen onder de meest gunstige (laboratorium) omstandigheden halen die auto's 1:20 of zo iets. Maar het staat zo mooi in de folders en ook in de richting van de milieu lobby als je een nieuwe auto op de markt brengt die 1:24 loopt! En dan boos worden als de consumentenbond een test doet waaruit blijkt dat je blij mag zijn als je 1:16 haalt!!!!
Hetzelfde geldt dus ook voor dit soort zaken en helaas trappen er nog steeds veel mensen in. Top rijder die en die gebruikt een motor en regelaar van merk X en accu's van merk J. Hij laad de accu's op met 25C en doet dat met een lader van merk Z. Hij doet dat al meer dan een jaar!
Hoppa, allemaal die motor en regelaar kopen. De accu's zijn wel erg duur dus dan toch maar een goedkopere accu gekocht. Maar die lader is zo goed want hij kan zo veel wat de goedkopere niet kan.
En dan komt de teleurstelling. De prestaties vallen flink tegen, zou het dan toch die accu zijn? Toch die dure, maar wel hele goede :? accu gekocht. Ok het is iets beter maar voorlopig ben je nog niet eens half zo ver als die toprijder.
Zo wordt er van alles en nog wat bedacht om maar te verklaren waarom jij niet die prestaties weet te halen. Nu dat is simpel. Die motor en regelaar woden door de fabrikant optimaal op elkaar afgeregeld. De accu wordt uitgezocht en van 100 stuks zijn er misschien maar 2 "bruikbaar". Elke 2 of 3 wedstrijden komt er een nieuwe accu in want de prestaties verminderen snel. De lader gaat wel een poosje mee maar als de fabrikant weer een nieuw "topmodel" op de markt wil zetten zorgen ze er eerst voor dat de toprijders er eentje hebben om hem te "testen". In werkelijkheid is het om de mensen vast lekker te maken zodat ze die nieuwe lader ook direct gaan kopen wanneer hij in de winkel komt.
Dit speelt natuurlijk ook in de modelvliegwereld. Helaas voor veel fabrikanten is de modelvliegerij al heel wat ouder dan de autowereld. Er lopen daarom een heleboel mensen rond die "vroeger" bijna alles zelf moesten maken of uitvinden. Dat zijn dus een heleboel mensen die in al die jaren heel veel van deze materie te weten zijn gekomen. Daarbij zijn er ook de nodige mensen van wie de elektronica hun werk is. Die mensen hou je niet zo makkelijk voor de gek! Dat weten de meeste fabrikanten ook dus daarom zie je veel minder van dat soort beweringen in die tak van sport.