Stormracer 2 Motor

Oke dan is dat verandert denk ik. Wat ik mij kan herinneren is dat een 2,5cc force motor een SG-as had.

M.v.g. Mark

daar kan je misschien ook wel gelijk in hebben maar in mijn zoektocht naar een goede motor ben ik er ook achter gekomen dat er een verschil in as is tussen on-road en off-road auto's.
 
Alle wedstrijdauto's en bijna alle RTR's gebaseerd op wedstijdauto's in on- en offroad maken gebruik van een SG as.
 
de standaart motor van mij is dat dus niet die heeft een os as.

maar kan ik ook in plaats van een motor met een os as ook een motor met een sg as er op zetten? en wat moet ik dan allemaal veranderen?
 
Je kunt bij motoren met een SG as de as tot aan het schroefdraad afslijpen en hou je zo een OS as over, dan wel zonder een vlak kantje op de as zoals een originele OS dat zou hebben. Hiermee kan je koppelingen monteren die een eigen adapter-as gebruiken.

Andersom zou je alleen een juiste adapter-as moeten zoeken.
 
ik bedoel meer van wat ik er anders allemaal bij moet kopen als ik niet op het motortje wil gaan slijpen of zo.
zoal ik dan allemaal nodig heb om de koppeling en alles te monteren.
 
Laatste bericht is: 18 februarie 2010 en jij gaat hier een vraag stellen..

Ligt aan de leeftijd denk ik.
 
Back
Top