T-shape naar Mini-plug

  • Topicstarter Topicstarter Gommers
  • Startdatum Startdatum
G

Gommers

Guest
Hallo!

Mijn voornaamste hobby is Airsoft :2gunfire:. Nu heb ik net een wapen gekocht op de site eHobbyAsia.com, een G&P SR-15.
Nu heb ik daar 2 vragen bij:
1) Omdat we met een grote groep zijn die besteld heeft, is het pakket natuurlijk ook groot. Daarom ben ik wat bezord over de eventuele douanekosten. Iemand al ervaring over wat deze kunnen zijn?:confused:

2) Ook zag ik dat het met een T-shape connector was. Dus ik zit met een probleem, aangezien bijna geen een van de volgende mogelijkheden 'in stock' was op diezelfde site. Daarom zoek ik de oplossing in een of andere winkel die mij de oplossing kan bieden.

--> Optie 1: Een oplader die een T-shaped batterij kan opladen.
--> Optie 2: Mini-plugs dan kan ik de t-Shapes vervangen, en de andere eraan solderen, tenminste als dit geen nadelen heeft??
--> Optie 3: Een soort omzetkabeltje dat van T-shape naar charger (mini) gaat, dit laatste heeft mijn voorkeur.

Ik zoek een van deze oplossingen, met voorkeur van 1, en 3, en dus 2 eventueel, in de buurt van Antwerpen, in welke winkel dan ook.

Met vriendelijke groeten!
 
Hey

Als het goed is zouden de meeste modelbouwwinkels alle 3 je opties moeten kunnen leveren! Gewoon een keertje bij eentje binnen stappen met je accu!

Groeten
 
Bedankt voor de snelle reacties!
Ik heb altijd geweten dat er in Antwerpen, aan de ingang van een parkeergarage, dichtbij de KBC-toren, een modelbouwwinkel is. Is dit een voorbeeld hiervan? En anders, nog grote winkels ergens hier in de buurt?

En voor de link van de douanekosten: Moeten deze ALTIJD betaald worden? Of is het enkel als je het pakket niet aanduid als ''Gift'' of maakt het dan niets uit?
 
Miss snap ik het niet helemaal maar ik
zie dat je een airsoft gun gekocht heb en het naar Nederland
laat verzenden. Maar die geweren zijn hier verboden
dus word hij bij de douane ingenomen en krijg je mischien een boete
wat ik dacht. of zie ik het helemaal verkeerd
 
Miss snap ik het niet helemaal maar ik
zie dat je een airsoft gun gekocht heb en het naar Nederland
laat verzenden. Maar die geweren zijn hier verboden
dus word hij bij de douane ingenomen en krijg je mischien een boete
wat ik dacht. of zie ik het helemaal verkeerd

Je ziet het verkeerd; Ik woon in België, en hier is het perfect legaal :)

Wij bestellen wel meer vanuit Polen, en daar is nooit iets mis mee gegaan, ook nooit taxen moeten betalen... Vanuit Hong Kong dan wel?Is hierbij de kans groter dat er betaald moet worden?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Je ziet het verkeerd; Ik woon in België, en hier is het perfect legaal :)

Wij bestellen wel meer vanuit Polen, en daar is nooit iets mis mee gegaan, ook nooit taxen moeten betalen... Vanuit Hong Kong dan wel?Is hierbij de kans groter dat er betaald moet worden?

Oké nu snap ik het ik ben zelf ook wel geinteresseerd in zoon airsoft
maar het is hier illegaal;(

Word er in België die dingen verkocht in winkels??
Mis kan ik keertje even kijken in België
 
Jazeker. In elke wapenwinkel, of de meeste, kan je er zulke vinden. Ook natuurlijk in van die gespecialiseerde zaken, die camo kleren enzovoorts verkopen.

Maar even om verder te gaan op mijn vraag. Kan je bevestigen dat dit in elke modelbouw winkel te vinden is? En het liefst: welke specifieke winkel heeft dit?
 
als je van limburg bent, ik ken in hasselt een modelbouwwinkel die ook airsoft geweren verkoopt (caracars)
 
Tja daar mag het wel, hier in NL weer niet....

Enige optie is om lid te worden van een schietclub, en dan na een poos je verlof te gaan aanvragen.... Maar als DAT DE REDEN is van lid worden, doe je iets verkeerd, denk ik dan maar weer....

Helaas, is wel leuk.... Duitsland is nog beter!, 9mm paintball replica pistolen!
Das pas te gek, helaas niet toegestaan hier in nl :(
 
Het is iig ontzettend plezant!

Nu vroeg ik me af of ik bij deze oplader :
DB-CH-01_1_mark.jpg

de miniplug kan vervangen door een T-plug van deze soort:
PAS-BAT-WIRE06_1_mark.jpg
maar het lijkt me alsof die draden niet evenbreed zijn, of kan ik dit zonder probleem SOLDEREN. Of kan ik beter de plug van het airsoftwapen SOLDEREN, of heeft dit te veel kans op falen, of storingen?
Of kan ik ook de plug van de oplader er af trekken, en deze er probleemloos opzetten?
ka-bat-25_1_mark.jpg
el-pw0112_1_mark.jpg


Dus eigenlijk in het kort mijn vraag: Ik heb een airsoftwapen met een T-plug, een batterij met een T-plug en een met een mini-plug, en een charger met een Mini-plug... Wat kan ik het best vervangen zodat het allemaal past, de opladerplug vervangen in t-shape, of de plug van het wapen vervangen in mini-plug...IK MOET HET SOLDEREN dus wat is het veiligst, geeft geen stoornissen of problemen?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top