Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Van de Bugsier 3 van Graupner heb ik niets maar bij Tugspotters lijkt de Bugsier 2 er verdacht veel op.
Verder kan je ook zoeken naar de Bugsier 19 Kirchwerder; erg gelijkaardig.
Die vind je op de on-line shop van www.vth.de
Hier nog wat links:
een maat van mij heeft ook de bugsier
en heeft hem een paar dagen geleden weggedaan
ik weet niet of hij de tekeningen erbij heeft erkocht maar ken het altijd nog wel vragen als je nog interesse er in heb
Hallo,Ik heb de bouwtekening maar geen spantenplan. De tekening is vrij groot en geeft een goed idee van de romp en bovenbouw.
Een kopie kan natuurlijk.
Wat ik zoek is het spantenplan. Ruilen ?..
Henk, ik heb in 1976 ook een Bugsier uit een bowdoos gebouwd. Daar zaten wel tekeningen bij, maar geen spantenplan. Het is een bouwdoos met een voorgevormde romp en dan heb je niet veel aan een spantenplan. Probeer het eens bij een werf waar die serie schepen is gebouwd. Van origine komen ze bij Schichau in Bremerhaven vandaan. Denk dat ze ook in licentie in Antwerpen zijn gebouwd o.a voor Gerling. Letzer in Antwerpen voer er ook mee. Moet ergens nog een foto van de oude Bugsier 2 hebben. Zodra ik die vind zal ik een link plaatsen. Gr. Klaas. http://afbeeldingen.gahetna.nl/naa/thumb/1280x1280/a01eff9b-08d1-1bc0-68de-a3d1ae54a1f3.jpg
Peter, Heb er thuis 2 op de laptop, maar daar kan ik nu niet bij. Alvast een zijaanzicht uit het scheepvaartmuseum in Bremerhaven en een link naar een verhaal over een restauratie. In dat verhaal ook een paar links naar andere bouwverslagen. Zie dat mijn oude foto's verdwenen zijn.
Als ik me goed herinner dan zijn die twee PDF bestanden die ik heb al eens per mail naar je toegestuurd. En meer heb ik niet. Hooguit een paar foto's. Succes ermee! Gr. Klaas.