tips voor video transmitter & ontvanger, antennes en kleine monitor voor +- 100-200 euro alles samen

Mag inderdaad niet :-) 25mW max. Maar in theorie is gewoon het hele fpv vliegen al verboden aangezien je geen zicht meer hebt op je quad.

Nogmaals ga er gewoon verstandig mee om :thumbsup:
 
Vraagje, zou een vtx die 5v nodig heeft nu beter voor het totaal plaatje zijn dan eentje die meer nodig heeft. Soma min 12v
 
Nee.

Niet direct in ieder geval.
Hangt natuurlijk van het ontwerp af.
Meeste chipsets werken op 5 volt of minder.
Op hogere spanning moet de boel terug gereguleerd worden.
Dit geeft wat verliezen en wordt omgezet in warmte.
Wordt dit electronisch geregeld valt het mee.
Simpele bv 7805 omvormer zet alles om in warmte.

Maar lagere spanning kan voor sommige electronica een hogere stroom betekenen. Zeker als er ergens intern een hogere spanning nodig is. Dit moet dan omhoog getransformeerd worden. Input stroom gaat dan behoorlijk omhoog.

Zo kan het dus zijn dat zenders met hogere output op 5V aansluitspanning erg heet kunnen worden.
 
Ja, ja..dus bv zo'n eachine vt03 die aangeeft input voltage: 3.2-5.5V word dus heter bij gebruik 200mw dan bv een ts5823s met Input: 7-24V. En wanneer je er de camera voeding uit die vtx haalt wordt het helemaal een gloeidraadje ??
 
Bij de hogere spanning input komt de 5V meestal via een andere regulator.
Voor de 5V versie kan je beter de voeding van de accu halen.
Bv 1s lipo met een stepup convertor.

Wat je beeld in de praktijk doet hangt af van de de interne filtering (zal bij een grotere Vtx beter zijn dan bij een micro)
En de storingen van buitenaf of via bekabeling.

Antennes doen ook een hoop.

Gewoon nemen wat het beste past in jouw toepassing.
En met de rest genoegen nemen.
 
Laatst bewerkt:
Back
Top