traxxas e-revo probleem met inbouwen nieuwe hobbywing quicrun 8BL 150

nee er knippert niks geen manual waar betekenins in staat nee word niet warm nee geen storing ligt ook niet aan de accu want ik heb een andere accu geprobeert met hetzelfde probleem
 
Dus de e revo behoudt dezelfde accu's, dezelfde motor(en), enkel een andere regelaar?
De vorige regelaar was defect?

antwoord ook eens vorige vragen:
Knippert er iets van lichtjes op de regelaar wanneer hij afslaat?
Heb je de manual waar eventueel de betekenis van kan instaan?
Worden motor, regelaar, kabels of stekkers zeer warm?
Kan er mogelijks storing in de stekkers zitten?
...
vorige reglaar had maar 2-4 s deze heeft 2-6s lipo en ja alleen een andere esc regelaar
 
Als je 2 van de 3 motordraden wisselt, en de gas op de zender omkeert, (dus het systeem omkeert), kun je dan langer blijven rijden? Of zonder dit te doen, als je enkel achteruit rijdt, behaal je meer dan de 26 seconden?

Tot zover mijn kennis vrees is, als mijn auto's stoppen en enkel nog sturen is dat omdat de regelaar in beveiliging gaat omdat de accu's leeg zijn. Of 1 bepaalde regelaar die achterstevoren ingesteld stond, en blijkbaar maximum 5 seconden achteruit kon rijden (vraag mij niet waarom), maar met motordraden te wisselen en zender te reversen was dat opgelost.

Verder kan ik alleen maar bedenken dat accu's te licht zouden zijn, of dat de Low Voltage Cutoff te hoog zou ingesteld staan, zou dat eventueel nog kunnen? Dat de beveiliging van de regelaar tegen het té diep leegtrekken van de accu's, te hoog staat ingesteld, en dus te snel in beveiliging gaat?
 
Als je de motordraden wisselt, dan rijdt de auto achteruit als je vooruit gas geeft, dan moet je nog op de zender 'TH REV' omschakelen en rijdt die weer juist.

Dit in geval dat je met een beperking op de achteruit zou zitten, of met een remfunctie die verkeerd staat ingesteld.

Helemaal onderaan je zender, naast de aan/uit knop, verzet eens het eerste schakelaartje van je stuurkanaal, je zult meteen zien dat je auto dan net het tegenovergestelde (links/rechts) doet van je zender.

Dus doe dan eens net hetzelfde met het gas-kanaal, het knopje op je zender omschakelen, nu zou je auto achteruit moeten rijden als je vooruit gas geeft, en 'ter compensatie', wissel je 2 motordraden.

Nu zul je waarschijnlijk je trim knopje iets moeten bijdraaien om je auto weer tot stilstand te krijgen in neutraal, doe de test nu nog eens, rij je langer dan 26 sec?
 
Heb je de stekkers wel goed aangedrukt, een slecht contact creëert weerstand, en dus hitte.
Heb je de accu's wel goed vol geladen, en niet te ver ontladen?
Is de regelaar nieuw?
Zoja, probeer eens terug te gaan naar de winkel, en vraag of zij de instellingen voor je kunnen zien.
Als de regelaar gebruikt gekocht is, probeer dan een programmeer kaart te regelen, het klinkt namelijk alsof de LiPo cutoff aanslaat.
Het zou kunnen dat deze te hoog is ingesteld voor het aantal cellen dat jij gebruikt.
 
Wat ook soms 'problemen' geeft is als de regelaar een remfunctie (1e keer gashendel achteruit) heeft vóór hij in achteruit gaat (2e keer gashendel achteruit), en de rem dus op de 'vooruit' staat,

Dat zou resulteren in de eerste keer dat je gasgeeft de auto eigenlijk remt en dus niets doet, maar als je gas herpakt hij het dan wel doet...

Dan moet je het systeem omwisselen: de motordraden wisselen (bij brushless 2 van de 3 draden wisselen), alsook het gaskanaal omswitchen op je zender, en eventueel weer wat bijtrimmen.
Ik heb iets dergelijks met mijn drone van de BCC. R'Bird. Waaardeloze shit en fucking duur.....
 
Back
Top