trex 450 sport pitch

hallo,

ik heb net een 450 sport gebouwd maar heb een vraag:

mijn heli is door een deskundig iemand ingesteld. het enige wat nog rest is mijn pitch instellen. Zou iemand mij kunnen zeggen hoeveel pitch ik deze heli moet geven en hoe dat werkt op een futaba T6EX?

alvast bedankt!
 
beste richard,

hij had geen tijd om dit te doen en zou er nog op terug komen. daarom probeer ik het nu zelf uit te vogelen.
 
In dat geval zou ik toch even geduld hebben.
De meeste vliegers stellen een diagonale lijn in, maar als je een beginner bent, kan je beter een andere soort lijn kiezen, maar de juiste lijn is van andere factoren afhankelijk.
Dus via deze weg niet even op te noemen.
Het moet dus voor jouw type heli en jouw vliegervaring ingesteld worden.
deskundige hulp is hier 10 keer meerwaard dan zelf iets verkeerd doen.

beste ermee, en effe geduld zou ik zeggen...gr Richard
 
Over het algemeen moet je gewoon -2 onderin, 0 midstick en 10 graden bovenin hebben om te oefennen. curve zal dan staan als iets van 40-45-50-75-100.

Gas curve zou ik 0-40-60-60-60 zetten om te beginnen. niet lager gaan. wordt de heli alleen maar instabieler en sompiger van.

Vermeld anders je woonplaats ook even. helpt ook al een stuk voor 1:1 hulp.
 
Back
Top