Truckpulling

Dit is mijn idee.

Maar dan net andere sponsoren der op



1972_Magirus-Deutz-232-D-22-K.jpg
FB_IMG_1611522755975.jpg
FB_IMG_1611522813089.jpg
 
Nog even een reactie op brandstof motoren. Bericht 17

Ja brandstof. Dat heb geen toekomst in de modelbouw in mijn ogen

Toch heeft brandstofmotoren wel iets. Nu denk ik niet gelijk aan ronkende stink benzine motoren. Ik denk in mijn wereld van stoom. Is niet reukloos, maar toch wel een prettiger lucht dan benzine motoren.
Stoom motoren mogen echter niet gedemonstreerd worden (wel op luchtdruk) in binnen ruimte i.v.m. veiligheid. Het zou toch mooi zijn dat het in de toekomst mogelijk zou zijn dat er bijvoorbeeld, buiten de evenementenhal een ruimte is voor werkende brandstof motoren zoals o.a. mijn steamdonky.
 
Laatst bewerkt:
er is inderdaad niet aan stoom en perslucht gedacht. vooral om binnen en buiten iets te kunnen doen. daarnaast hebben de meeste van ons geen ervaring met stoom. en eigenlijk wil ik het een beetje laagdrempelig houden.
dat iemand met een "kleiner budget" ook mee kan doen. bijvoorbeeld een bruder mack op een chassis zou al mee moeten kunnen doen.
ook heb ik in wat al een redelijk reglement is geworden. in het hoofdstukje overige ruimte voor deelname op een evenement voor voertuigen die niet aan het reglement voldoen. en door het kampioenschap op getrokken afstand te baseren
wordt het kampioenschap niet verstoort door "overige" deelnemers.
het belangrijkste denk ik wel dat het voor de lol blijft.
 
Ja dat zeker. Ook wel is op een tractorpulling baan mee gemaakt een stoommachine voor de sleep wagen...


Mooi ding stopt niet:koud:


Maar brandstof motoren in de zin van benzine of methalol mag op steeds minder plaatsen ivm lawaai en al snel veel te hard gaat
 
nou door mijn onderdelen/ langdurige projecten voorraad heen gestruind. en de missende onderdelen voor truck en sleepwagen besteld. plan voor de truck is klaar, plan voor de sleepwagen is klaar. er komt een jjrc achteras in de sleepwagen. die met een overbrenging een trapeziumspil aandrijft en zo de bak naar voren duwt, aan het einde van de rit van de bak zal ik de draad weghalen dat deze daar blijft staan, en de moer doormidden halen. dat de bak. met eenvoudig optillen terug naar het begin kan.
Het plan is er. De onderdelen besteld. als het allemaal binnen is kan de bouw beginnen.

zin in ;-)
 
Hallo Allemaal,

Is het niet handiger om 1 sleepwagen te maken voor iedereen, net als bij de 1:1, dan heeft ieder een gelijke kans om een Full Pull te halen.
Verschillende sleepwagens lijkt mij niet handig op een demo, zeker niet als je er nog een soort van competitie aan wil verbinden.
 
bij de 1op1 zijn er zeker ook meerdere sleepwagens. alleen worden deze niet tijdens hetzelfde evenement ingezet. en dat er dan op verschillende demo's verschillende sleepwagens worden ingezet. kan op het ene evenement een voordeel voor de ene zijn. en op een ander evenement het voordeel voor een andere.

ook weet ik niet of de sleepwagen die hier nu op het forum staat ook in staat is om de ongerekende 110m (8.1m) te halen. of dat het bij het bereiken van het einde van het touwtje ook gedaan is met de run.

Zelf kreeg ik het vandaag niet bedacht hoe het met een touwtje gedaan kon worden dat als de ballastbak voorop staat. er toch doorgereden kan worden. zonder de boel kapot te trekken. Dus heb ik het met een trapezium draad bedacht. met de overbrenging die ik nu bedacht heb. staat met ongeveer 3,5 meter de ballastbak voorop. en kan er "eindeloos" doorgereden worden.
 
die mircopulling heeft nogal een technisch reglement. kijken of ik een paar dingen kan overnemen.
en het zal ongetwijfeld erg leuk zijn om te doen. maar ik denk niet dat dit is wat we hier met "voor de lol" en zeker niet "laag drempelig" bedoelen.
Doet me haast aan een "budgetcap" voor de motor, regelaar en achteras denken. al is dat oncontroleerbaar
 
Laatst bewerkt:
Back
Top