Waanzinnig mooie foto's

Ton van Munsteren

Forum veteraan
PH-SAM
Heb een keer mij aangemeld op de site van Peter Steehouwer, vanwege de mooie foto's die hij schiet en plaatst.

Met het aanmelden krijg je een bericht als er weer nieuwe plaatjes opstaan en moet zeggen het schuim staat me weer op de bek.

Hier wat waanzinnige voorbeelden en een link naar zijn site.

http://www.steehouwer.com/

Effe smullen 8O 8O 8O

riat07_125.jpg

riat07_121.jpg

riat07_107.jpg

riat07_099.jpg

redbull_london07_062.jpg

redbull_london07_119.jpg


Is dat mooi of is dat WAANZINNIG MOOI.

Ton
 
Het schuim op de bek komt zeker tevoorschijn als je deze foto's bekijkt.
De eerste is mijn favoriet. Een Hurricane.
Blijf het een mooiere kist vinden dan de spitfire.


Mvgr Hans
 
hezik zei:
Die man weet wel wanneer hij op het knopje moet drukken :P

En heeft een lens met razendsnelle AF, een grote brandpuntsafstand en Image Stabilizer...

(ik geef het toe, ik ben jaloers)
 
Volgens mij zijn het echte modellen dus geen schaal :P :P :wink:
Anders ziet het er wel erg echt uit
 
Mooier kan niet zijn prima foto's ter aanvulling van een documentatie set, goed te gebruiken zo'n plaatjes van het onderaanzicht.

Heb hem ook gevraagd of hij misschien ook nog eens wat series van de verschillende type zou willen schieten.

Heeft hij wel eens overwogen maar zou te veel werk zijn met uitzoeken en plaatsen, jammer zouden mooie series kunnen worden.

Misschien een idee om een schaalsubforum te maken om fotoseries van de echte te kunnen plaatsen of te verzamelen.

Ton
 
Back
Top