watergekoeld? info gevraagt bouw bootje

  • Topicstarter Topicstarter green fighter
  • Startdatum Startdatum
kijk eens naar de foto's die Aad hierboven heeft gezet van het model. Ik denk dat het zelfs nog groter dan 70cm is.

groot is niet altijd slecht hoor, meer plaats, makkelijker details af te werken. Je kan ook speedgoed poppen vinden (actionman etc) als bemanning.

een boot van 70cm zie je amper op een grote plas.

Patrick
 
Patrick,

Enige Hollandse jongens-folklore is op zijn plaats, denk ik.

De Kameleon is een boot uit een boeken serie geschreven door Hotze de Roos. De boot is van de tweeling Hielke en Sietse Klinkhamer.
Op Wikipedia heb ik deze informatie voor je gevonden.

Het schip is dus van origine een opduwer, maar met de motor uit de auto van de dokter is het een echte speedboot geworden. De snelste boot van het dorp. De jongens beleven veel avonturen, waarbij ze vaak door de veldwachter achterna gezeten worden, maar op het einde blijken de jongens vaak de ware helden.

Van de avonturen zijn inmiddels 2 films en een theaterproductie gemaakt.

Het model zal dus snel moeten gaan varen, om een "echte" Kameleon te gaan worden.

Green Fighter: Dit is niet het eerste model wat hier op het forum beschreven is. Gebruik de "Zoek" optie eens om de andere artikelen te vinden.

Succes met de bouw!

(En weer wat Hollandse folklore voor onze geachte Zuiderburen!) ;)

Wim
 
Back
Top