Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een goede avond. ik ben vandaag mijn schroeven van mijn Smit Nederland verloren. tijdens de werkschepen dag, nou vroeg ik mijn eigen af welke maat het is kan het nergens iets over op het forum vinden. wellicht kunt iemand mij helpen met de maat !.
Hallo Bradley, Het best kun je even de binnendiameter van je straalbuizen opmeten en daar een paar afgetopte 3 blads schroeven bij kiezen. Bij mij passen er 60 mm schroeven in, maar ik heb geen idee of bij andere schepen ook dezelfde maat straalbuizen zijn gebruikt. Wel weet ik dat de schroeven die Billing Boats erbij levert veel te klein zijn en niet het juiste model hebben. Hier een plaatje van de schroeven achter de echte boot. en een link naar afgetopte 3 blads schroeven. Geen idee, of deze er in linkse en rechtse uitvoeringen zijn. Anders zelf maken van grotere schroeven. Succes ermee. En zet voor de schroef een contramoer om de schroef te borgen. Ik zou je kunnen helpen aan een paar 60 mm 4 blads eigenbouw afgetopte messing schroeven met M5 draad. Mag je voor de portokosten hebben. Gr. Klaas. https://www.rc-point.nl/index.php?i...n=article&group_id=20000467&aid=72399&lang=nl
Ik heb er 4-blads Raboesch schroeven onder hangen. (En het klopt, da's niet correct, maar wel efficiënter)
Met veel ellebogenstoom afgetopt tot ze met 1mm speling in de straalbuizen pasten.