Yamaha M1 2005 Valencia.

He Mikkie,

Dank je voor het compliment.
Het is de eerste in lange tijd. en ben best tevreden maar als je goed kijkt straks op de eind foto's dan zijn er een aantal dingen die mij ergeren. maar dat zijn kleine dingen in de lak en decals. maar hoe vaker je het doet gaat je je beter af. dat zul jij ook hebben.

Mijn volgende project ligt al klaar. dat is een Kawazaki GPZ400R.
ook van Tamiya. Hoe ik deze ga maken qua kleur op de kuipen weet ik nog niet precies. IK heb zelf een GPZ600R en heel misschien laat ik hem in grote lijnen daar op lijken. maar dat zie dan wel.

Grtz B.:bye:
 
Zo het laatste loodje is gelegd.
Heb al vaak gehoord hoe is hij geworden. voor mij een weet en voor jullie een vraag. maar ik laat jullie nu de foto's zien. Wat ik er zelf van vind?? ben nauwkeurig. Maar na veel jaar niets te hebben gedaan en wat uitleg en advies van een medebouwer is het toch nog super gelukt. tuurlijk zijn er dingen die beter hadden gekund, maar ik leer steeds meer. ook hoe ik iets moet aan pakken. net even anders dan ik heb gedaan. maar om een verhaal kort te houden zal ik de foto's plaatsen. 1 foto zegt meer dan 1000 woorden. En heb ik toevallig meer dan 1 foto.

Heb ik dit met heel veel plezier gedaan en er liggen nu al weer dozen te wachten.

Graag hoor ik weer tips en adviezen!!!

full



full



full





full




full


nu ik de foto's heb geplaatst staan deze M1 nu in de vitrine kast te glimmen!!
Hoop dat jullie het ook leuk vonden. wat het volgende word is een beetje de vraag. of het weer een motor of een auto wordt. De auto is voor mij een nieuwe uitdaging!!
Maar jullie zien het van zelf!!!

Groetjes,:bye: Benny
 
Laatst bewerkt door een moderator:
He,

Erg mooi gedaan,
Alleen lijkt het wel of er een heeel klein stukje van de decal op de linker kuip af is (zwarte streep onder rood logo);)
Dit had ik persoonlijk met een klein kwastje even bijgewerkt.
Gezien de gehele bouw was dat wel zo netjes geweest.
En ook de Michelin stickers op de banden mis ik...
Verder erg netjes gedaan hoor, je mag er trots op zijn gezien het feit dat je het na jaren weer hebt opgepakt.

gr, modellmaker:D
 
He Viperbooster,

SUPER die motor, vooral omdat je een aantal jaren geen modelbouw meer hebt gedaan.
Klopt het dat je de banden hebt opgeschuurd?
Ben benieuwd naar je volgende motor/auto:D
Maar vooral erg netjes en mooi gedaan,

Gr, Mikkie
Michael:D:D:D:D:D
 
hey Mikki,

Ja het klopt dat het op geschuurd is, maar had iets veder gemoeten. want je ziet de gietlijn nog. maar voor de volgende keer weet ik het.
de volgende ben ik nu mee bezig. het wordt de best LMP1 auto uit 1993. dan mag jij raden wat dat is!! tip:Je vader weet het al!!!!

bye!!
:bye:
 
He Viperbooster,

ben al benieuwd naar de volgende peugeot het merk was Heller toch??????.
Veel succes met het volgende model::),

Gr, Mikkie
 
Back
Top