hallo
nee geen zuur pruimen maar gewoon realisten
je wil aan iets gaan beginnen en je weet helemaal niet waar je mee bezig gaat zijn
BV het oppompen van het buizen frame waar de techniek in hangt
je neemt inox buis en je last daar een frame van
aan een kant zet je een nipple om druk op die buis te kunnen zetten
freon lijkt een goed gas te zijn om dit te doen
wel das shit want dit mag alleen gebruikt worden door een koel en vries instalateur
dus tweede poging
stikstof is ook bruikbaar
maar hier komt de wet weer op de proppen
dat mag je gebruiken maar als de rov niet aan boort is van zijn verzorgings schip moet je de druk er terug van afpompen(dus niet kraantje open zetten en laten lopen)
enig idee wat je dit reeds gaat kosten en dan heb je alleen maar een frame
een truster kost je reeds 3.600 euro en je hebt er een paar nodig (minstens 3)
dan zit je met 1.6 Kwh en voor de prijs van een regelaar moet ik gokken
balast tank door legen van een duiktank met kleppen
stijgen moet je een drukfles hebben met een bar of 200 om voldoende volumme te hebben want aan die druk heb je niets (wij zijn opzoek naar 900 bar flessen van 2 meter lang en 40 cm diameter)
dus zuurpruimen nee wel mensen die weten waar ze mee bezig zijn en wat een hobby boer kan maken zonder zelf en anderen schade toe te brengen
er zijn wettelijke bepalingen die enorm voor problemen zorgen als je ook maar iets afwijkt van hobby materiaal (een truster van 4 Kwh is namelijk reeds voor legerdoeleinden)
je had een droom en die kan je spijtig genoeg niet verwezelijken maar voor een metertje of 5 à 10 kan mark en ik je wel van dienst zijn
dit is namelijkzelf bouw en mogelijk om met kabel tot een meter of 10 diepte te gaan
en dit is wat jij wil maar gewoon de euro's niet voor hebt
groetjes raf