Smit Frankrijk

Mooi schip!, En dan de playboy erbij in schaal. Knap werk!

Ga zo door

mark.,
 
kijk peter dat begint er lekker op te lijken boegkleuren van smit zijn netjes in de juiste kleur goed gedaan hoor mijn complimenten.
 
Kan je me mischien vertellen welke kleur blauw en geel je gebruikt heb?
of waar deze te koop zijn?

Ziet er goed uit!

Mark.
 
Hallo Mark,

Het blauw is Ral 5015 en het geel is ral 1018.
Ik heb deze kleuren laten mengen bij karwei, het is alleen jammer dat je minimaal een halve liter moet laten aanmengen. Maarja ik heb dan wel genoeg voor de komende jaren. Deze kleuren had ik trouwens ook van een topic vandaan op dit forum, weet alleen niet meer waar. Volgens mij bij het forum over spuitcabines, was wel lang zoeken.
Wat ik wel gedaan heb is de hele romp in de blanke lak zijdeglans gezet voor tegen het verkleuren. Mijn dienstwagen is nl. ook Ral geel zonder blanke lak en die is na 2 jaar aardig verkleurd door de UVstralen.

Hallo Jeroen,

Na dagen schuren van de stuurhut wilde ik even wat zichtwerk doen en zodoende heb ik maar de letters erop geplakt met een beetje spuitwerk.

Groeten,
Peter
 
Hallo Jeroen,

Ben zelf ook benieuwd, ben alleen bang dat het nog wel een tijdje gaat duren.

groeten,
Peter
 
Peter, Bedankt voor de nummers!

Als ik die daar doorgeef weten ze wat ik bedoel? Of gaat het niet zo makkelijk?
En weet je ongeveer wat dat zal kosten?
Als ik vragen mag..


Gr mark.
 
Hallo Mark,

Ral-kleuren zijn bij iedere verfhandel of doe het zelfzaak bekend en hetzelfde. Ze kunnen wel vragen of je het op waterbasis wil of op terpetinebasis. Je moet het wel op terpetinebasis nemen.
Ik geloof dat ik ongeveer 9 à 10 euro per blik kwijt was. Je heb dan wel voor jaren genoeg als je het goed bewaart.

Groeten,
Peter
 
Bedankt!

Peter, Hardstikke bedankt ik ga het binnekort eens opzoeken in de bouwmarkt.
zoals je gezien had ben ik ook met deze schepen bezig.
ik zal die verf er zeker op gaan gebruiken! het ziet er erg mooi uit.

Nogmaals bedankt

mark.
 
full
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Update

Hallo collega bouwers,

Hier een kleine update van de bouw.
De ankerlier is klaar met een paar aanpassingen zoals de hendels deze zitten nu op de plek waar ze horen en niet zo als BB aangeeft. Ook heb ik borgpennen gemaakt voor de ankerketting en een hoes over het bedieningkastje. Het filter (als het een filter is?) voor de stuurhut heb ik gemaakt met een werkend deurtje.

full


Dit was het weer voor even. In principe wil ik eerst maar de romp in zijn geheel afmaken voor ik weer begin aan de bovenbouw.

Groeten,
Peter
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Heren Adam en Bart,

Bedankt voor het compliment. We zullen ons best blijven doen om er iets moois van te maken.

Groeten,
Peter
 
Update

Hallo allemaal,

Nu ik zo beetje klaar met de romp en het dek, ben ik begonnen met het relingwerk te solderen. De kleine kist tussen de schoorstenen heb ik zo gemaakt dattie open kan. Zal het wel nooit gebruiken want zoveel kan ik er niet in kwijt.

Groeten,
Peter:p

full
 
Laatst bewerkt door een moderator:
man man schitterend :thumbsup:
hoe maak je trouwens dat dekzeil?

grtjs
 
Back
Top