Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Dit is het "Firestorm" topic en zijn de flux en de Rustler vxl wel te vergelijken.flux en ruslter vxl is geen vergelijking, ERBE en flux is een vergelijkingkijk dus ook even in het e-revo topic. gebruikt dezelfde motor als de flux.
Dit is het "Firestorm" topic en zijn de flux en de Rustler vxl wel te vergelijken.
"flux" staat niet persé voor de Savage Flux want de Firestorm kan ook "flux"zijn.
De ERBE is inderdaad wel te vergelijken met de Savage "Flux"
(Dit moest ik even kwijt)
nog een vraagje over hpi firestorm flux,
weet iemand hoe je deze wagen opnieuw kan instellen of resetten, in de handleiding vind ik dat niet terug , moet ook zeggen, dat mijn engels niet top is vandaar mss
en zijn er dan ook verschillende instel mogelijkheden?
alvast bedankt
3,5t dan kan je volgens mij of heel goed rijden of je wilt alleen heen en weer?Alle brushless varianten van HPI zullen denk ik Flux genoemd worden
Als ik mijn sprint verkocht heb word mijn firestorm ook brushless (3.5t novak met 2 cell lipo)
mvg Bram
Inderdaad irritant zeg ... vooral omdat ik helemaal geen firestorm heb ..... maar de verbeterde versie daarvan ... de Traxxas Rustler VXL ...![]()
...
kun je mij dan ook eens uitleggen hoe je met de zender die ESC veranderd om met lipo te rijden...
maar ik heb mij laten wijsmaken om whielie's te vermijden een dun laagje bladlood aan de voorkant of iets meer naar de midden te leggen zou dit werken ??
@neogee
bedankt voor je reactie,
heb mij laten wijsmaken om whielie's te vermijden een dun laagje bladlood aan de voorkant of iets meer naar de midden te leggen zou dit werken ??
als je 3s lipo's gebruikt mag je dat wel vergeten.. 2s kan misschien nog net gaan zo een flux motor is veel te krachteig voor 4 wielen![]()
@neogee
bedankt voor je reactie,
kun je mij dan ook eens uitleggen hoe je met de zender die ESC veranderd om met lipo te rijden, want ik heb er 2 besteld en ik wist zelfs niet dat je dit moest veranderen, ik nogthans veel ervaring met rc benzine motoren ,maar van electro weet ik niets, moet wel zeggen dat die firestorm flux een beest is!!! ik heb hem vandaag gaan testen bij de club, vele nitro wagens mogen ruiken aan mijn uitlaat, (in dit geval aan mijn batterijen lol) en ik rij n momenteel met 7 cell batterij, dus dit beloofd als ik mijn lipo's zal hebben, maar ik heb mij laten wijsmaken om whielie's te vermijden een dun laagje bladlood aan de voorkant of iets meer naar de midden te leggen zou dit werken ??