Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hee Jan Jaap, ik heb een setje foto's naar je email gestuurd maar krijg ik terug ivm formaat, doe mij even een ander e-mail adres toekomen via PB of zo. Ik heb die foto's ook doorgestuurd naar Ruben , misschien dat hij ze even post hier, er zitten fot's bij van je Nanda waarvan de banden enorm "balloonen", het verschil tussen links en rechts -voor is enorm.
en daar zijn ze: 8O
en dit vind ik toch wel de mooiste!
![]()
Ik sprak gisteren mijn collega vlieger en die wil volgende keer ook van de partij zijn. Zijn modelbouwforumnaam is Luppie (Johannes) en zal zich binnenkort wel melden. Ik heb geen idee waar hij mee rijdt.
Hey menschen hier ben ik dan.
Ik rij (wanneer ik hem weer rij klaar heb) met een 1/8 buggy van hongnor. Ondertussen al wel een paar jaartjes oud maar hij is superrrr snel. Ik heb nog wel een oud filmpje op [URL="[/URL] . Ondertussen heeft hij een dikkere motor en grove nopjes op de banden dus hij gaat nu zelfs harder. Ik verwacht wel dat de diffs er één deze dagen onder weg slijten door te veel power.
wanneer ik de kans heb om ook even mee te crossen zal ik het zeker doen. Ik rij op kanaal 62 op kuch hoest35 kuch mhz
mijn onderdelen komen (hopelijk) morgen ook binnen dus moeten we maar weer een datum prikken en dan met zo veel mogelijk mensen komen!
zullen we zondag 25 juli in de middag gaan rijden?
Als ik mijn accu morgen binnen binnen heb kan iemand dan nog komende Zaterdag?
Ik kan alleen niet heel lang rijden(lees 15-20 min...).
Dus het zou leuk zijn als iemand kan.
ruud ik kan ook niet.... moet werken...
>et s'middags zou mij wat beter uit komen....
en het zijn inderdaad stickers die er bij zaten..