Aparte topics electro On-road en off-road

Moeten er aparte topics electro on-road en off-road komen?


  • Total voters
    117
  • Poll closed .
Status
Niet open voor verdere reacties.
En waarvoor is anders een forum?
De zoekfunctie hier voldoet ook niet want als je op iets specifieks zoekt krijg je als zoek uitkomst dat het staat in een topic van misschien wel meer dan 100 pagina`s:confused:

Maar het feit blijft nu wel Roelof dat jij in dit topic jou mening geeft over iets waar het totaal niet gaat in dit topic.. en dat is ook "vervuiling"

We verschillen van mening, dat is waar en dat is ieder zijn recht maar ik wil nogmaals er op nadrukken dat er algemene topics lopen over hoe/wat/waar in het buitenland te kopen en niet hier thuis horen als ook accu's en ander electronica andere delen op het forum kennen.

Het ging in de eerste instantie om het afscheiden van offroad om meer overzicht te krijgen, ik denk als je het probleem van dubbele topics en topics die hier in dit deel niet thuis horen goed aanpakt je al meer een beter overzicht krijgt en tegelijk je de mensen opvoed dat er op dit forum meer is dan alleen dit deel of het mogelijk toekomstige offroad deel.
 
ja, goed plan (not)...opdelen in onroad en offroad, en dat weer opdelen in competitie en recreatief, en dat ook weer opdelen in 1:12, 1:10 of 1:8, etc, etc, etc... Met het aantal gebruikers en nuttige posts die op dit forum in dit specifieke deel zitten krijg je dan wel erg kale subforums. Bovendien lastig om dan vlot alles te kunnen / lezen / overzien. Ik kijk ook wel eens bij een onroad vraagje, dat gaat minder worden als je daarvoor een apart subforum moet gaan zoeken. Zelfde ellende op RC-tech nu... een apart draadje voor motoren in de offroad-nitro-sectie, bijzonder irritant.
 
true true en dat we allemaal verschillen van mening daar is niets mis mee.
Maar... de vraag hier in dit topic is niet of de moderators hun werk goed doen of niet maar of het eventueel overzichtelijker word als onroad en offroad word gescheiden.

Het opvoedende gedeelte daar ben ik het gedeeltelijk met je eens maar dat is voornamelijk de taak van de moderators... lakigucci geeft hiervoor ook al aan dat je wel heel vaak loopt te flamen! (populair woord voor zeuren)
Je bedoelt het waarschijnlijk wel goed (opvoedend zoals je zelf zegt) maar je moet jezelf afvragen of jij wel diegene bent die dit moet doen.

voor de rest ben je volgens mij wel een fijne vent hoor ;)
 
Jongens kunnen we nu eventjes mss weer even ON topic gaan heh.

Trouwens vind ik het raar dat de mods nog niet hun gedacht over de vraag van de topicstarter gezegd hebben hier.

Hun mening zou dan ook ten zeerste welkom zijn hier.
 
Jongens kunnen we nu eventjes mss weer even ON topic gaan heh.

Trouwens vind ik het raar dat de mods nog niet hun gedacht over de vraag van de topicstarter gezegd hebben hier.

Hun mening zou dan ook ten zeerste welkom zijn hier.

Aangezien de "Staff" met een eensgezind antwoord op de proppen willen (moeten) komen, denk ik dat ook hun hier een eigen beraad over willen hebben.
Ook mod's hebben meningen (Ja echt ;)). Dus ik verwacht geen snel antwoord, mits er iemand een voortouw wilt nemen. We shall see.
 
Het opvoedende gedeelte daar ben ik het gedeeltelijk met je eens maar dat is voornamelijk de taak van de moderators... lakigucci geeft hiervoor ook al aan dat je wel heel vaak loopt te flamen! (populair woord voor zeuren)
Je bedoelt het waarschijnlijk wel goed (opvoedend zoals je zelf zegt) maar je moet jezelf afvragen of jij wel diegene bent die dit moet doen.

Flamen of niet, dit is een hobby waar je interesse in moet tonen en je het allemaal zelf moet uitvoeren en het niet de bedoeling is dat je voor ieder wissewasje je vraag maar hier neerplemt (welke iedereen met nog geen 1 minuut zoeken een antwoord kan geven) of voor ieder schroefje naar de winkel terug gaat rennen.
Opvoeden is wel degelijk nodig en om dat alleen aan moderatoren over te laten is wel een hele erge gedachte....

Maar ontopic, (en nogmaals) dat mods dan maar de boel beter moeten organiseren is wel heel fout, de gebruikers moeten eerst beginnen beter een eigen onderzoek te plegen waarbij ze waarschijnlijk al kunnen zien dat er al soortgelijke topics of algehele topics over lopen en dan ook inzien dat bep vragen in andere forumdelen thuis horen waarmee hier meer overzicht bewaard blijft.
 
Ik stem voor het opdelen, wordt helemaal gek van al die offroad topics.
Ok, nu weer aan het werk dames.......:lol::lol:
 
Aangezien de "Staff" met een eensgezind antwoord op de proppen willen (moeten) komen, denk ik dat ook hun hier een eigen beraad over willen hebben.
Ook mod's hebben meningen (Ja echt ;)). Dus ik verwacht geen snel antwoord, mits er iemand een voortouw wilt nemen. We shall see.

Nu ja eensgezindsheid moet er zijn tussen mods.
Maar dat wil niet zeggen dat ze hun persoonlijke mening hier niet mogen verkondigen.

Een mod team moet samen sterk staan maar mogen ook hun persoonlijke bevindingen uiten.

Ik ben mod op een paar forums met meer dan 30.000 members en ook daar komen wij als 1 team naar buiten uiteindelijk maar verkondigen wij ook onze eigen mening als de members erom vragen.
 
De zoekfunctie hier voldoet ook niet want als je op iets specifieks zoekt krijg je als zoek uitkomst dat het staat in een topic van misschien wel meer dan 100 pagina`s:confused:
p.s. Bij het zoeken kun je aangeven dat je de zoek resultaten wilt in ''topics'' of ''berichten''. Bij berichten krijg je dus direct de reactie waarin je zoek resultaat staat.

In het kort mijn visie:
Niet opdelen, maar strenger op de regels toezien / luie gebruikers waarschuwen om die 5 nutteloze topics per dag weg te krijgen / houden.
Opdelen en deze manier van modereren doorzetten aangezien het aantal slechte topics al minder is door de opdeling.
Optimaal is verdeling en strenger toezicht imo :)
 
idd ik dacht dat Nard hier al zowat bekend stond als de Forum Heilige.
Dus verschiet ik er ook van dat hij nu pas heilig verklaard word :) :):)
 
Ik wil hierbij graag de heilg verklaaring van nard steunen...

Maar tegelijkertijd denk ik dat een "razzia" op nutteloze topics toch niet gaat lukken, dit is nou een maal 't meest bekende forum in de NL wereld wat betekend dat er altijd mensen zullen zijn die er geen zin in hebben, kijk bijvoorbeeld RCUniverse ofzo...
 
Ik ben ook voor het opdelen van dit, overigens mooie, forum naar een Off-Road en een On-Road gedeelte.

Het is al eerder genoemd las ik, maar als je kijkt naar andere forums zoals R/C-TECH en RC Universe zie je dat deze ook een onderscheid hebben gemaakt om het overzichtelijker te houden.

Als ik iets wil lezen of iets kwijt wil over Off-Road klik ik deze sectie aan en bij On-Road idemdito. Het lijkt me echt een goede ontwikkeling.

Nu zie je tussen de bomen het bos niet meer.

Ik denk ook dat de "kwaliteit" van de topic's omhoog gaat. Nu gaan topic's al snel uit het zicht op pagina 2, 3 of nog verder en worden niet meer aangeklikt omdat ze "verdwenen" zijn. Bij een splitsing van het forum blijven de topic's langer actueel.

Halewijn
 
Nu gaan topic's al snel uit het zicht op pagina 2, 3 of nog verder en worden niet meer aangeklikt omdat ze "verdwenen" zijn. Bij een splitsing van het forum blijven de topic's langer actueel.

Halewijn

Dat is precies wat ik bedoel,
vandaar deze actie.
 
Simpel gezegd: Ik heb totaal geen interesse in welk Traxxas-chassis dan ook maar wordt er toch mee doodgegooid; zelfs als mensen de welbekende vraag stellen: "welke auto moet ik mee beginnen??" komen deze autootjes weer om de hoek zetten (de vraag of iemand on-road of off-road wil rijden wordt al niet eens meer gesteld;-))

Wat mij betreft een dikke JA, gewoon scheiden......en het argument dat de electronica de verbindende factor is.....in offroad wordt heel anders hier mee omgegaan en belang aan gehecht dan on-road (en andersom).

groet,

Eric
 
Tipje voor zover Vbulletin dit aankan:
Vele forum paketten kunnen overweg met TAGS zorg dat er bij het starten van een topic een TAG selecteerbaar is bv On/Off road / Algemeen. Gebruikers kunnen door deze plugin filteren en kiezen welke TAGS ze wel of niet willen zien.

Ik gebruik zelf voor een ander groot forum (niet RC gerelateerd) IPB en hier is bv zo'n plugin voor beschikbaar.
 
Simpel gezegd: Ik heb totaal geen interesse in welk Traxxas-chassis dan ook maar wordt er toch mee doodgegooid;

......en het argument dat de electronica de verbindende factor is.....in offroad wordt heel anders hier mee omgegaan en belang aan gehecht dan on-road (en andersom).

Veel offroaders zoals mezelf hebben zelfs ook geen boodschap aan die vele Traxxas-topics, dus ksnap je wel, maar bedenk even het volgende:

Zo'n chassis zijn populair bij beginners, en die hebben nu eenmaal veel vragen, en spijtig genoeg hebben zij meestal evenmin ervaring op forums.
Maar zonder beginners, geen gevorderden later.
En waarschijnlijk zullen er meer beginnen met zo'n tuin-offroad dan met een onroad.
Splitsing betekent dus ook minder beginners die in contact komen met onroad topics, misschien dus niet zo'n goeie zaak voor onroad...

Splitsing hoeft voor mij niet, misschien wel dat de mods wat eerder doorverwijzen naar een ander topic als al iets soortgelijks bestaat. Ik blijf echter beseffen dat ik een volwassene ben die met kleine autootjes rijdt, en dat ik op het forum daarvan jongere mensen kan tegenkomen die iets minder gereserveerd zijn.

Er zijn ook veel offroaders die 1/12 rijden in de winter (en ook onroaders die nu een offroad hebben aangeschaft), die zijn waarschijnlijk ook tegen splitsen.

En het is zeker een feit dat qua electronica de offroaders meer afkijken van onroad dan omgekeerd. Maar qua gebruik ervan mag omgekeerd afkijken toch ook vind ik: meer genieten van vrijheid in modified, ipv vechten tegen reglementen en de drempel om een race mee te pikken zo onnodig hoog te leggen.

Beide klasses samen zie ik toch nog altijd als een "verrijking" voor iedereen.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top