Het grote FPV (First person view) draadje.

Rc van m'n zoon uitgerust met camera en zender :mrgreen: .
Binnen al even gereden, morgen even buiten mee rijden ;) .

054.jpg


055.jpg
 
Ik heb afgelopen avond ook even mijn rustler vxl fpv gemaakt. Eens kijken hoe dat werkt. Ik ben alleen bang voor de vibraties van het wegdek. Maar dat zien we dan wel weer. Ik zal morgen een foto posten.
 
Daar heb ik ook al eens aan zitten denken, FPV offroad rijden, maar hoe doen ze dat nou? Mij lijkt me dat zoiets van et schudden niet weet wat voor of achter is. Ik heb et iemand eens ontzettend mooi zien doen maar die had er wel weer een gopro camera op zitten.
 
had ook een filmpje gezien dat ze over gras reden, zal es zoeken.

Dit is zowiezo al geen glad asfalt:
 
Laatst bewerkt door een moderator:
:lol: Nee, gewaxt marmersteen! Zodra die een stukje berm raakt gelijk al strepen. ;)

Kijk, deze kerel weet hoe et moet.


Dikke hemi voor je neus, chicky naast je, lekker cruizen. :thumbsup:
Sloop een oud stuurwieltje met pedalen joystick en ga in de passagiers stoel van je auto zitten.
Total emersion!
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Totdat die vast zit, kun je hem gaan halen:|..
:mrgreen:

Ik vind rijen al niet zoveel aan, ondanks dat ik een chick heb! Jaja.
Geen FPV auto voor mij:P
 
Laatst bewerkt:
Moah, je haalt em makkelijker uit een stapel bladeren dan uit een ijskoude sloot. :p

Ik vind het FPV rijden een beetje risicovol, de kans dat een of andere gek hem opraapt en meeneemt is behoorlijk. Maar het lijkt me wel lollig om volledig met stuurtje enal gewoon een stukje te gaan offroaden. :p Zoiets moet je eigenlijk alleen met een 1:8 of 1:5 truck doen volgens mij.
 
Autorijden met of zonder chick.
Wie houd daar tegenwoordig nog van? File, blik om je heen, mensen die niet kunnen rijden, stoplichten,p..., de hele tering zooi wat het voor mij dus echt niet leuk maakt.
Nog niet te spreken over die achterlijke benzine prijzen, waardoor ik genoodzaakt ben om in een klein autotje te rijden.

Misschien is dit dan wél een goed alternatief:)................Maar dan idd wél met een 1:5 truck ofzo.
 
Laatst bewerkt:
Net een uur lang door de straat heen gereden :p 2 kleine fietslampjes erop en je kan gewoon in het donker rijden. Het leukste is als er mensen lopen kijken echt naar dat ding met van WTF. Als je ze dan volgt elke keer zo'n blik achterom :p
Ik kan het jullie zeker een keer aanraden om fpv op een auto'tje te zetten.
 
Net een uur lang door de straat heen gereden :p 2 kleine fietslampjes erop en je kan gewoon in het donker rijden. Het leukste is als er mensen lopen kijken echt naar dat ding met van WTF. Als je ze dan volgt elke keer zo'n blik achterom :p
Ik kan het jullie zeker een keer aanraden om fpv op een auto'tje te zetten.

Filmpje anders is het niet gebeurt :-)
 
Hoe ging het met de trillingen en zon cameratje, Hugo?
Bij ons (Pieter en ik) jeukt het ook om FPV op een karretje te plakken. :p

En idd, kom op met die video. :D
 
Trillingen niet echt last van. Alles zit op een traxxas rustler vxl die redelijk zacht is afgeveerd. En rijd vooral op de stoep. Wat me ook verbaast is de 2.4ghz video. Kan gewoon 100m verderop rond een compleet flat gebouw heen rijden. Dat zijn nogal wat muurtjes. Alleen 2.4ghz rc werkte niet echt stopte na zo'n 50-100m met de video zender in zijn nek. Dus heb er even een corona 35mhz in gezet en rijd nu rond met mijn futaba 9c. Antenne uit het raam van mijn zolder kamer. En binnen een easycap aan een laptop. Heerlijk.

Video zal ik proberen te maken. Ik kijk vanaf een netbook dus niet echt veel processor power. Hij neemt alleen maar op in raw avi comprimeren en video showen kan hij niet te gelijk dan gaat het happeren. Ik zal eens kijken of het morgen lukt. 's nachts is er niet veel te zien kan ik je vertellen :p
 
Back
Top