idd, mensen denken op dit omment denk ik dat de kleur erop gemaakt is... niets is minder waar, er is NIETS aan dit toestel gedaan om hem mooi te maken!!! Dit ding komt met deze kleurstellingen en stickers zo uit de doos!!!!
het was namelijk een RTF pakket!
Alles wat gedaan is, is PUUR functioneel!
Er is niets gedaan wat niet moet... dan zul je zeggen: plak alles er gewoon tegenaan... nee, want als je dan alles gewoon normaal inbouwt, verander je je config, en is je testvlucht niet meer te vertrouwen.
DUS alles gaat er gewoon in zoals het hoort, en anders niet

De kist is te klein om alles erop te plakken, dan zit het te dicht bij elkaar

Er is geen enkele moeite gedaan om het mooi te maken... dat gat waar de video zender zit??? Tangetje en SCHUIM PLUKKEN MAAAARRRRR
dat is het enige wat gedaan is om iets "weg te bouwen" want de rest plakken en klittebanden we er in
en sven, gewoon rustig tot 10 tellen, als je in jouw ogen denkt dat iemand zeurt, lekker laten doen joh. Zo is het allemaal niet bedoeld!!!
Iedereen is zo te lezen stik positief, en baggus heeft met dat club gebeuren idd een punt.... .maar zoals sven al toelichtte, ga ik als een waakhond voor de pits liggen idd
Mijn laatste vlucht was ook op de club, en heb gewoon netjes gevraagd of iedereen eventjes 10 minuten kon wachten met vliegen, en dat deden ze ook netjes
DUS
nogmaals mijn motto:
ALLES KOMT GOED
en sven, ziet er PUIK uit zo, die 3bladspropjes en die motortjes netjes in de vleugel.... ziet er ERRUG goed uit!!!!!!!!!