Buggy keuze schaal 1/8. Zie door de bomen het bos niet meer

:) Dus voor alle zeikmiepen die PRO hardcase zijn maar net zo voor de softy case watjes: Maak hem semi hardcase zet er dus een kap overheen zoals we bij No-Nitro verplicht stellen voor de 1:8's. Beide happy want het is een softcase met een jasje. Kwa stevigheid doet het niets onder de meeste normale hardcases aangezien dat ook 0.8mm kunstof (als je mazzel hebt abs).
 
kan ik dan niet beter voor een rtr gaan en m goed opknappen
zoals de lrp s8 txe?
hey bryan ik wil graag die hpi vorza kopen maar er staat zo wijnig op het net van die buggy had hem bij toemen besteld zou morgen binnen komen maar nu zeiden ze dat er een nieuwe vorza uit komt begin augustus waarom zie je er zo weinig info over mischien kun jij me helpen ? groetjes angelo
 
als je een paar berichten terug leest zie je dat hij de vorza al heeft.

En er komt geen nieuwe vorza uit maar de hpi trophy buggy, een goedkopere variant van de vorza.
 
Ben al president ;)

En ja graag alleen die Hollanders die belgen krijgen het niet eens voor elkaar om een regeringkje te vormen laat staan een RC Club ;)
 
HoHo ... kleine correctie daarop richard: Vanaf brussel mogen de Fransen het hebben erboven is voor ons zo houden we tenminste wel dat lekkere bier. Die belgen die nemen we dan maar voor lief ;)
 
hey bryan ik wil graag die hpi vorza kopen maar er staat zo wijnig op het net van die buggy had hem bij toemen besteld zou morgen binnen komen maar nu zeiden ze dat er een nieuwe vorza uit komt begin augustus waarom zie je er zo weinig info over mischien kun jij me helpen ? groetjes angelo

Kijk anders eens bij Digitaalmodeltrein. Daar leveren ze hem voor 650 euro en je betaald ook geen verzendkosten geloof ik.
 
Eenmaal eens een circuit opzoeken en er gaat een wereld voor je open ;)
Ben ook thuis in de tuin begonnen en op het pleintje naast het huis.
Toen met de Stewie op een zandcircuit gaan rijden, en het hek was van de dam!

Ben momenteel lid in Mol, Arendonk, Kampenhout, Charleroi en Merchtem en rij ieder weekend op een van deze circuits...

Grtz

Je hebt helemaal gelijk gehad! Pas even mogen rijden op een circuit met Rishi z'n auto. Geweldig! Een hele andere beleving. Dat ga ik dus vaker doen.
 
Gefeli nick :p
De motormount kan je aan de onderkant van het chassis losmaken, en dan heen en weer schuiven. Daarmee kan je al redelijk afstellen.
Ik raad je aan er een pinion bij te halen als je op 4s gaat rijden want hij is stock undergeared. Een 17 of een 18. Als de gears niet afgesleten zijn krijg je er zowieso niets groters op dan een 18, tenzij je naar een 46 of 44 center gear gaat.
Zou ook ff een potje diff oil halen, soms is het center diff niet super gevuld. Maar zal wel goed zitten.
Veel plezier alvast
Grts

Vandaag even kans gezien met de Vorza te rijden op 4S. Snelheid viel inderdaad wel tegen. Wel veel koppel en erg goed onder controle te houden. Standaard zit er geloof ik een 15T pinion gear op. Gaat het veel schelen als ik overstap naar 17 of 18?

Voor de rest rijdt die echt geweldig! Binnenkort ga ik rijden op een circuit in Helmond.
 
Nice Nick.
Je kan dan beter meteen een 46 of evt 44 center gear gaan halen.
Daarmee krijg je direct meer afstelmogelijkheden en hetzelfde effect eigenlijk
Hij is inderdaad makkelijk te besturen zeker op die snelheid die toch wel vrij traag is als je weet wat deze wagen in huis heeft
En het center diff is niet altijd evengoed gevult en blijkbaar dus ook met heel dikke olie, dan heb je meteen een dubbele reden om die even open te halen.
Of heb je dat al gedaan?
Have fun iig
Grts
 
Back
Top