Blade mCP X, Eflite goes Flybarless!

Wat is het toch heerlijk om in de tuin rondjes te vliegen met de mCPX. Zonnetje schijnt hier lekker en begin me nu echt heel comfortabel te voelen met de mCPX als ik wat ruimte heb. In de zaal ben ik echter nog wat voorzichtiger maar dat komt wel vanzelf :)

Wel spijtig van de vibratie die soms optreedt maar goed, heb een metal swash besteld dus ga dan het hele ding eens uit elkaar halen en zien waar het probleem zich voordoet. :)
 
Had in eerste instantie ook zelf zitten prutsen met carbon staafjes, kreeg het echter niet helemaal netjes en passend. Gelukkig zit er op ebay een Amerikaan met MCPX-kennis en handelsgeest die kant en klare main shafts en tailbooms verkoopt. Keuze uit solide carbon en hol, tailboom standaard lengte en iets langer.
Gister m'n bestelling binnen gekregen, TOP kwaliteit, bijna factory.
Snelle verzending en voor 20 dollar incl verzendkosten heb je een aardig voorraadje in huis. Echt een aanrader voor elke MCPX eigenaar. Logisch zoeken op ebay en je vindt m zo....
 
Hey beste bezitters van de mcpx!!

ik heb vandaag de mcpx gekocht en als hij eenmaal bijna leeg is begint hij ontzettend te trillen... is dit normaal?
 
Hey beste bezitters van de mcpx!!

ik heb vandaag de mcpx gekocht en als hij eenmaal bijna leeg is begint hij ontzettend te trillen... is dit normaal?

Ik had dit met de stock lipo's ook. Na circa 2,5 minuut begon de staart (hevig) te wiebelen.

Nu met de 300mah Nanotech lipo's EN de "grommet mod" nergens last meer van !

Grommet mod al gedaan ? Google maar even grommet mod MCPX.
Staan veel foto's en video's van op het net hoe het werkt. Echt een noodzakelijk ingreepje voor elke MCPX vlieger. Heel simpel !
 
Weer een geluk voor mij, ik heb bij mijn 2 mCPX's er totaal geen last van :banana:
vandaag maar weer wat extra onderdelen besteld voor mijn mCPX's,
plus voor mijn MCX2 :D
 
Maingear checken.
A ja vergeet dat helemaal,
FF
terug drukken met de beiden duim en wijsvinger,

ik hou altijd me duimen langs de gear en de wijsvingers op de boven kant
en druk het dan weer aan tot dat main shaft weer een stukje uitsteekt aan de onder kant...

Tenzij Chow bedoeld dat ie krom zou kunne zijn :?:

groeten Ray..
 
Ik had dit met de stock lipo's ook. Na circa 2,5 minuut begon de staart (hevig) te wiebelen.

Nu met de 300mah Nanotech lipo's EN de "grommet mod" nergens last meer van !

Grommet mod al gedaan ? Google maar even grommet mod MCPX.
Staan veel foto's en video's van op het net hoe het werkt. Echt een noodzakelijk ingreepje voor elke MCPX vlieger. Heel simpel !

haha wat zijn de grommets? ik heb even gegoogled maar begrijp er niks van :s
 
Na de vele lovende reacties van dit kleine heli'tje, heb ik er ook maar een aangeschaft
En ik moet zeggen dat ik het al veel eerder had moeten doen :D
Dit is vele malen leuker dan de sim!
Heb net de swash mod uitgevoerd, en vliegt nu veeeel strakker
Nu nog ff wachten op de hyperion accu'tjes en de stretch tailboom :cool:
 
Ik hoop dat het wat scheelt, met dat trillen.

Ik ben nu de nano,tjes aan het opladen, heb net een beetje in de huiskamer gehooverd met een nano'tje, en je merkt het verschil wel. Ik kan nu helaas FF niet vliegen, ik heb mijn duim in het verband,..:???:
 
ah jammer van je duim.. Maar de mCP-x trilt nu veel minder dankjewel voor het filmpje :)

ik heb vandaag ook even inverted gevlogen 1e keer inverted uit me handen (ging best wel lekker maar gecrashed niks aan de hand) en de 2e keer gewoon vanaf normale vlucht en helaas gecrashed :s en best wel hard ook (1 van de linkjes gebroken) maar geen treur!! ik heb er namelijk nog wat bij gekregen :)

ik heb dernet ook nog even hyperion lipo's besteld aangezien hyperion 1 van de beste lipo's is dus ja :) nu even wachten.
 
Heren.............
Het is mij gaan opvallen dat de Blade mcp-X als BNF zijnde zwaar in de aanbieding gaat bij verschillende webshops. Normaal was het 150 euro..........en tegenwoordig voor 135.
Wat is daar nou de reden van???
Misschien op korte termijn toch een komende opvolger in de vorm van een Brushless versie mcp-X en dat dat de reden is dat de eerste generatie mcp-X nu plots stukken goedkoper aangeboden wordt??
Wie het weet mag het zeggen............
Vr Gr Erwin
 
Of iedereen die een mcpx wilde hebben heeft er nu al eentje en de rest blijft te lang op de plank liggen..
 
Als 1 iemand de mCP x verlaagd op zijn website. doe ze het allemaal want iedereen wil ze natuurlijk verkopen :) ik heb de mijne voor €130 gekregen maar dat komt doordat ik gesponsord wordt :p
 
Of iedereen die een mcpx wilde hebben heeft er nu al eentje en de rest blijft te lang op de plank liggen..
Ik heb er 2 :banana:
Maar ik denk inderdaad dat de mCPX2 niet lang meer uit blijft , koop ik er ook meteen 2 :p

Als 1 iemand de mCP x verlaagd op zijn website. doe ze het allemaal want iedereen wil ze natuurlijk verkopen :smile: ik heb de mijne voor €130 gekregen maar dat komt doordat ik gesponsord wordt :razz:
Waarom wordt jij gesponsord ?
hij staat trouwens al te koop voor 130 Uitjes............
 
Back
Top