Hubsan Micro Quad

Gisteren brak een poot van de body. Beetje 1-seconde lijm helpt tot nu toe. Gelukkig is nieuwe body al onderweg.
DSC01978.JPG

DSC01977.JPG
 
via rcmaster uit duitsland. al wel bericht gehad dat hij verzonden is vanuit china maar ja nu is het maar afwachten.
 
uit china is het meestal nog 10 dagen, vanaf het moment dat het pakketje volgens de tracking: "left the country for its destination"
 
The item (..........) left Hong Kong for its destination on 13-Jan-2013.
Damn dan gaat het nog langer duren
 
jup, dan zal het uiterlijk volgende week ergens aan komen waaien (normaal gezien, soms gaat het wat sneller!!).

dit uiteraard wel, mits de douane het item gelijk door laat. Als ze het controleren, kun je er nog wel een week of meer langer op moeten wachten :(
 
@ Peter: Het groene is idd Oracover, te krijgen bij de betere modelbouwwinkels in verschillende kleuren!
In post 38 van dit topic staat hoe ik het gedaan heb.
 
Daarom rekende ik al op een maandje..
Bij spulletjes vanuit china vind ik het niet zo erg. Maar ik heb ook een osd in bestelling bij diy drones, en die order staat al 5 dagen op processing.. Via.d ik eigenlijk erger..
 
Die van mij heeft ook pas gisteren hongkong verlaten. Het gaat sterves traag daar in China de laatste tijd. En dan komt dat chinees nieuwjaar er ook nog aan, weer een week chaos.
 
snel gaat het idd niet daar... zelf ook nog 1 envelopje, en 4 pakketjes onderweg vanuit china...

Heb 2 envelopjes binnen, die waren op 10 en 11 dagen NA BESTELLEN binnen. Maar ja, dat zijn envelopjes ;)
 
Oeps, ja, ik zit niet goed op te letten, hij is gisteren in Nederland aangekomen.
Dat lijkt er al meer op. ;) Dit weekend lekker sjezen hoop ik.
Want met die pokke sneeuw... lekker binnen vliegen.
 
Oeps, ja, ik zit niet goed op te letten, hij is gisteren in Nederland aangekomen.
Dat lijkt er al meer op. ;) Dit weekend lekker sjezen hoop ik.
Want met die pokke sneeuw... lekker binnen vliegen.
HAH beter :D
ik doe vanavond de connectortjes op de post voor je, kun je gelijk een fatsoenlijk laadkabeltje maken :D

kun je lekker aan de sjees met dat kleine ding :D

ik weet zeker dat je na 1 accu verslaafd bent aan het ding :)
 
Die van mij heeft de 12e Hongkong verlaten :-) :-)
De extra accu's en laadkabeltjes zijn ook ergens tussen hier en Hongkong.

Graag wil ik meerdere accu's tegelijk met de lipolader/balancer laden. Kan dit? Hoe moet ik ze dan schakelen? En welke laadstroom te kiezen?
 
Back
Top