Andere auto, zwaardere motor, en zwaarder qua gewicht. Kan je dus niet mee vergelijken
.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Misschien een beetje offtopic, maar ik heb de THUNDER TIGER ST-4 RTR besteld, alleen moet ik er nog accu's en een lader bij hebben, accu's ben ik eigenlijk wel uit dat worden de Turnigy 5000mAh 4S1P 14.8v 20C hardcase pack (NL Warehouse) , alleen lijken deze niet op voorraad te zijnheb ik hier ook een verloopkabeltje voor nodig? Chargers is ook nog een heel gezoek merk ik wel!
De turnigy accu uit je link gebruikt 4mm bullet connectoren hé.
Scherp, ik zat ondertussen te kijken naar ZIPPY Flightmax 5000mAh 4S1P 45C (DE Warehouse) welke wel de 5.5mm heeft en mogelijk ook past.
Tof dat iedereen hier zo actief is trouwens!
ik kreeg er overigens 2 6s lipo's van turnagy nanotech bij die er zo in passen, van 4600mah. misschien heeft iemand daar iets aan? het is een beetje overkill maar als je je een beetje in houd kan je wel lekker lang rijden..
![]()
Hij kan ook makkelijk open. zijn het overigens alleen duw krachten die je wil opvangen? of ook trek krachten??? duwen sluit hij zichzelf op, en zal niet vast gezet hoeven te worden. trek staat hij voor onder een hoek en zou hij bij geweld wel los kunnen gaan... maar niet makkelijk.... en moet je het chassis onder spanning zetten of ontspannen laten? en moet hij dan verder naar binnen of naar buiten?
oh ja het is nog niet af, het moet nog worden afgewerkt en gespoten.. eerst kijken hoe het werk en of het nog anders moet..