New Blade 350 QX met SAFE™ TECHNOLOGY

De aanbiedingen gaan inderdaad zondag pas in, ik dacht om er maar op tijd melding van te maken voordat ze weer op zijn.


Ik had deze props in gedachten.
e5evyhyb.jpg
 
Die zien er ook goed uit. Ik ben blij om te zien dat er eindelijk wat meer keuze in props komt voor de Blade 350QX.

Ik kan vertellen dat de propellers die ik op de mijne heb gezet goed werken. De quadcopter lijkt in ieder geval minder te trillen, en de rate of climb ziet er (puur subjectief) sterker uit dan met de normale bladen.
 
Zojuist toch maar de upgrade gedaan naar V2, nu heb ik op de 3 standen schakelaar groen, paars en blauw :D
 
Ik denk mits de modificatie netjes is uitgevoerd je verkoper er geen probleem mee zal hebben als je een beroep op garantie moet doen. Het hoort bij de upgrade, nu is de upgrade eenzijdig uitgevoerd.
Als je niet met een Gopro vliegt is de modificatie ook niet zo noodzakelijk.
 
Wat zou er mis gaan als de Gopro wordt gebruikt ?

Ik gebruik een 5,8 TX icm een Fatshark Pilot HD camera.
 
Als je de 2,4GHz zender van de Gopro (3 Black) aanzet om b.v. met de afstandsbediening de opname te starten/stoppen is de verstoring van ontvangst op de 350 aanwezig. Er is al menig 350 uit de lucht gekomen met naar later is gebleken als schuldige een Gopro met Wireless aan.
Een deel van de software update is ook aan dit probleem gewijd.
 
Laatst bewerkt:
Toch ook overstag gedaan Rhelie ;)
Ga je geen spijt van krijgen denk ik,waar eerst de stablity mode zat zit nu de AP mode de stability zit nu op een andere schakelaar bij mijn dx6.
 
leo-rcc zei:
Ik kan vertellen dat de propellers die ik op de mijne heb gezet goed werken. De quadcopter lijkt in ieder geval minder te trillen, en de rate of climb ziet er (puur subjectief) sterker uit dan met de normale bladen.

Helaas moet ik na het bekijken van de beelden van mijn camera daarop terugkomen. Het Jello-effect is juist toegenomen in plaats van terug gebracht. Ik hoop dat opnieuw balanceren een uitkomst bied maar op het moment denk ik dat mijn B-bladen het beter doen.
 
Ik kan de propellers van de Walkera QR X350 PRO aanbevelen. Lopen heel stil en ik haal meer vliegtijd er mee. Deze prop's passen goed op de small parts cnc prop adapters voor de 350 QX.

Ook een leuk weetje; de 350 QX controller kan een 2-as gimbal aansturen. Je hebt dus geen aparte gimbal controller nodig.
 
Wat een leuke quad is dit toch ! Ik heb er in mijn vliegvakantie (sauerland) dagelijks veel mee gevlogen. Rondscheuren gaat perfekt in de stability modus en in Smart modus durfde ik hem helemaal uit zicht te vliegen en te filmen.

Ik had ook een leermoment, ik vloog hem in stability de bosjes in, zette hem vervolgens weer op het veld om in Smart modus verder te gaan. Toen besloot de blade om weer terug in diezefde bosjes te duiken op exact dezelfde plaats :(

Mijn fout natuurlijk, eerst uitzetten en opnieuw beginnen is handiger.
 
hij Rene,

dan kan je hem ook thuis aanschakelen,
da vind die altijd weer naar huis, ha ha

grapje man,
Groet
Uwe
 
Dag iedereen!

Sedert januari in bezit van een qx350 deze is weggevlogen tijdens eerste vlucht met mijn gopro in filmmodus (wifi stond niet aan)
Meet veel geluk 1.2 km verder terug gevonden.
Horizonhobby vond zelf het probleem niet, en na 5 maanden een nieuwe ontvangen met firmware 2.0.

Belangrijkste in 2.0 is dat hij in groene gps modus nu mooie altitude hold heeft.

Heb ondertussen veel gelezen en ook uitgeprobeerd.
Ik wil hier eventjes een misverstand wat betreft de gopro en de blade uit de wereld helpen.

Je moet maar eens een app downloaden op je smartphone die de gps sattelieten toont en de sterkte. Vervolgens neem je je gopro laat die filmen en leg hem op je gsm.... echt waar in mijn geval ging ik van 21 sattelieten met goeie ontvangst naar 5 met slechte ontvangst.

Gevolgen hiervaan zijn....
* in sommige buurten krijg je praktisch geen gps lock
* verlies van gps tijdens het vliegen
* crash of fly away

Het is dus eigenlijk nodig om je gopro te shielden. Toch alle shields die je vind op internet (inpakken in alluminium folie, koperfolie om die vervolgens in de plastic case te duwen) zijn heel omslachtig.
Heb na lang vanalles te proberen iets gevonden om te shielden en je toch nog de meegeleverde case kan gebruiken.

Ik post binnenkort een filmpje hiervan.

In deze case had ik bijna geen verlies van gsp sattelieten.

Mag ik jullie ook nog iets vragen?
- zijn er winkels in vlaanderen (west vlaanderen) die fpv setups en gimball verkopen?
 
Eerst maar welkom op MBF @Nickfysiek:

ik ben heli-piloot, maar vlieg ook heel af en toe met de Blade
voor filmen met een GoPro hero2 zonder besturing op afstand,
maar zelf daar heb je een probleem met GPS van de Blade,

raar gedoe vind ik,
moet iedereen zelf weten wat kan en wat niet.

Mijn Blade vliegt zonder GoPro met RtH precies, met GoPro niet.

Mijn GoPro is een super camera.

Groet(jes)
Heli-Uwe
 
Vandaag de Extreme carbon props nog eens goed bestudeerd. Opvallend was is dat de tips van alle vier de props niet op dezelfde hoogte zitten en dat de lengte een tikkeltje verschilt. Bij alle vier ongeveer hetzelfde verschil.

Gewicht is wel netjes in balans, maar het lijkt erop dat de twee kanten niet identiek zijn.
Recht buigen gaat moeilijk tot niet. Misschien wel als je iets verder gaat dan ik heb geprobeerd, maar ik vond het risico op breuk een beetje te groot.
Het scheelt wel als je bij het vastzetten beide kanten evenredig vast maakt, dus niet aan één kant de schroef er gelijk ver indraaien. Op die manier kan de prop zich het best in het midden centreren.

Al met al, gezien de prijs, niet een indrukwekkend product.
 
Enne vraagje.. Bij mij is due rode antenne kabeltje afgebroken (en kwijt) valt dat nog te maken met een ander kabel? Zodat er weer een antenne erop zit?
 
Enne vraagje.. Bij mij is due rode antenne kabeltje afgebroken (en kwijt) valt dat nog te maken met een ander kabel? Zodat er weer een antenne erop zit?

Richard, je kan er een coax connector op solderen of een wifi antennene van een oude router/modem of zo. Zijn op rcgroups wel foto's over te vinden. Zie bijvoorbeeld: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2166806

Overigens, voor iedereen die nog niet over is naar versie 2 van de firmware en de interne gimbal aansturing van de blade 350 qx wil gebruiken: NIET upgraden dan! In de nieuwe firmware werkt dit niet meer. Lekker is dat. Had alles voorbereid om een simpele servo gimbal op de 350 te gebruiken, werkt dat niet meer. :(
 
Laatst bewerkt:
Blade lanceert binnenkort de BLH7910 Brushless Gimball. Mogelijk is de bestaande onder versie 1 werkende aansluiting softwarematig hierop aangepast.
 
Back
Top