dunne vleugels?

wel/niet washout gebruikt, geen namen bij de profielen, advies flapstanden. kreeg ze als PDF en kon ze dus niet aanpassen en mijn eigen profiemalletje omheen ontwerpen. geen uitleg over de vliegeigenschappen van de vleugel of uitgangspunten. Leek een beetje "uit de losse pols ontwerp" en bouwen maar, tegen de Zone vleugel die een duidelijk ontwerpdoel voor ogen heeft,en de resultaten onderbouwd met de computersimulatie programma's.

Ik ga niet zeggen dat de ene ontwerp methode beter is dan de andere, ik voel me gewoon meer thuis in de manier waarop de ZoneV2 besproken/ontworpen is.

De site van loet laat heel mooi zien hoe een vleugel te baggen, maar laat geen licht schijnen over het ontwerp van de Tantalus.

Hatseflatsontwerp na 5 ronden gedeeld 4de op de voorwedstrijd van de WK. 125 deelnemers. Ik zeg "Hatseflats"
 
Lijkt erop dat ik mijn ZoneHatszeflats vleugeltje tegen jullie hatseflats onterp ga opnemen in Losser komende oktober. :)

Ik zeg maar zo, als de thermiek sterk genoeg is word zelfs een struisvogel omhooggezogen.
 
Moet me toch van het hart dat ik het erg jammer vind dat we geen nieuws van het Nederlandse team ontvangen vanaf het WK. Niets te lezen op F3K.NL of hier op het forum.

Er lijkt flink gepokert te zijn. Ben erg benieuwd naar de verhalen, of ben ik de enige
 
Moet me toch van het hart dat ik het erg jammer vind dat we geen nieuws van het Nederlandse team ontvangen vanaf het WK. Niets te lezen op F3K.NL of hier op het forum.

Er lijkt flink gepokert te zijn. Ben erg benieuwd naar de verhalen, of ben ik de enige

Precies.
Score verloop is wel te volgen via de site.
Maar wat is er met Kristof gebeurd???
Een zero en dan geen score meer......
 
ik heb er even geen zin meer in.....2de ronde een midair , gat in de vleugel maar na kort nakijken besloot ik toch te gooien maar het ging helemaal fout , andere kist genomen die veels te licht was voor de toenemende wind en niet meer terug naar het veld geraakt , resultaat 200 en nog wat punten , enkele rondes later voor de 5minuten vlucht recht de bel in geknald en 4 minuten lang erg hoog weggedraaid , besloot dan weg van de zon een stuk lager te gaan vliegen om de laatste minuut vol te maken , naar een dikke 100 meter gezakt en rustig rondjes beginnen vliegen , plot draait men kist en vliegt stuurloos weg (in denemarken ook een ronde verkloot door problemen met zender/ontvangst , na denemarken 2 nieuwe zenders gekocht en ook nieuwe ontvangers met 2 anttennes ipv 1 , 2 jaar geen enkel probleem tot het nieuwe wk..... )
kist gaan zoeken in een heel groot maisveld , er liep een zandweg door het veld en ik was van plan deze een keer af te lopen met de zender in de hand , als bij wonder hoor ik men kist na een 300 meter stappen in de mais vlak bij de weg , anders nooit teruggevonden , geen schrammetje schade maar ik was wel klaar met de wedstrijd , helemaal geen zin meer in... vandaag een dagje in de schaduw op de camping(erg heet hier) morgen terug naar ginder als toeschouwer en supporter voor het nederlandse team!
 
Hoi Kristof,

erg jammer dat je wedstrijd zo verlopen is.
Snel vergeten en geniet van je rol als supporter!!

Bas
 
Back
Top