Waar zijn alle actieve forum leden gebleven?

Als de forumbeheerders er geen zin meer in hebben is dat best te begrijpen maar zeg het gewoon eerlijk


Met mijn smartphone verstuurd
De forumbeheerders hebben juist heel veel werk gestoken in de heropstart van het forum. Ze zijn gewoon nog met sommige dingen niet klaar. Ik vind dat we juist dankbaar moeten zijn voor wat ze al gedaan hebben sinds het forum gehackt is.
 
Daar kiest men zelf voor!
Lijkt me een hoop laksheid
info genoeg voor kwaadwillenden:
tel 0621278284 email
f lorisvr6@gmail=com
Bel maar even op 06-24779423.
tel. 06-25150920
Mercedes(@)xs4all=nl

j an@doxis=be
v rommand.filip@skynet=be
je ewee2811@hotmail=nl
de wolfjes@live=nl




Wil men een bericht "niet openbaar" moet men kiezen voor conversatie.

Is overigens al vaker verteld.

gegarandeerd dat velen dit niet weten. Maar ach, het boeit mij verder niet, ik kijk veel en reageer niet meer zo veel. heb wel andere dingen verder aan mijn hoofd dan me te laten afzeiken.
 
dan me te laten afzeiken.
Dat draagt niet echt bij aan een normale bespreking.
Ik heb uitgelogd net op het forum gekeken en vind na de keuze "leden", geheel rechts "nieuwe profiel reacties".
Dat zijn berichten die je kan vergelijken met alles op je tijdlijn op feesboek.
Is ook gewoon openbaar en is ECHT GEEN persoonlijk bericht.

Dat er privé gegevens nu voor ieder zichtbaar zijn is niet de schuld van het forum maar van de personen die het plaatsen.
De berichten van conversaties (de vroegere pb's) zijn NIET te lezen door niet geadresseerden.
De fout zit hem dan dat jij vindt dat een profielreactie privé is.(/hoort te zijn)

Mocht je wel conversatie berichten ( is niet gelijk aan profielreactie) kunnen lezen (eigenlijk niet voor jou bedoeld), plaats dan eens een schermafdruk met de juiste route naar zo'n bericht.
 
Hier een "actief lid" . Rustig op het forum? Ja, correct.
Redenen? Wat dacht je van "vakantie"?
Veel mensen weg, geen "bouw-weer" , maar vaar-, rij- en vliegweer.

Gaat het forum erop achteruit sinds de nieuwe lay-out?
Ja, er moeten nog dingen geregeld worden. Foto's terugplaatsen in de topics, leden de keuze geven welke achtergrond ze willen, spammers de nek omdraaien, en misschien ook nog een soort "gebruiks-aanwijzing" schrijven.
Maar houdt goed in de gaten: bij een ander forum zou "de leiding" allang de handdoek in de ring hebben gegooid met zo'n hack. Die hadden gezegd: " Knap maar... ik begin er niet meer aan."

Besef dat Robert na de laatste hack "even" vlak voor zijn vakantie een extra week heeft geinvesteerd (en een extern iemand heeft laten komen!!) om de zaak weer op de rit te krijgen.
De moderators lijken ook niets te doen? Moderators modereren. Punt.
Robert heeft de technische leiding, met Martin als plaatsvervanger. Beiden een fulltime baan en nu even op vakantie. Mogen ze?

Er wordt hier een stemming gekweekt alsof MBF op z'n laatste benen loopt. Er zijn in het verleden heel wat van die geluiden te horen geweest, met name van lieden die MBF om wat voor redenen hebben verlaten.

Jetvliegers, onder bezielende leiding van een blaaskaak.
Eigen forum opgericht. Zojuist even gekeken: zo dood als een pier. Riepen na hun oprichting dat MBF wel een wisse dood zou sterven.

FPV-forum, opgericht omdat een aantal FPV-lieden niet tegen kritiek konden.
Besloten inteelt-clubje. Je mag er alleen maar in als je door de ballotage-commissie gewogen en bent goedgekeurd... Fijne club dus!

En zo zijn er nog een paar. Ook op FB zie je inderdaad specialistische clubjes ontstaan.
Niks mis mee, ik ben zelf ook lid van zo'n clubje.

Besef dat het fenomeen "forum" ook een tijdelijk iets zou kunnen zijn. Ik zeg niet dat dit forum een eeuwig leven zal hebben, maar voorlopig staat het nog recht overeind.

Alleen maar piepen dat het zo slecht gaat, is makkelijk.
Als je dat werkelijk vind, biedt dan aan om (op welke manier dan ook!!) te helpen.
Er zijn gewone leden, die dat (achter de schermen) prima doen.
Op die manier lever je je bijdrage om dit forum in de lucht te houden en zijn dit soort topics overbodig.
Just my two cents.
 
De pbs weten veel mensen waaronder ik niet meer hoe het werkt.
Ik kan ze niet verwijderen dus durf ik het ook niet meer te gebruiken.
Je kan je eigen gestarte draadjes niet vinden.

PB's die je niet kan verwijderen (conversaties) vind ik ook erg vervelend. Kan je wel omzeilen indien je TapaTalk hebt. Daar kan je wel nog verwijderen.

Eigen gestarte draadjes is nog zo'n miserie... Makkelijk op te volgen via TapaTalk. Niet te doen via de pc. Of ja, wel als je er een abbo op neemt. Maar dan loopt het bij TapaTalk weer in de soep. Pfff.
Heb ik allemaal al heel lang geleden gemeld. Maar er wordt niets mee gedaan.

Neen, er wordt dan soms wel kort door een mod gereageerd dat de beheerder er mee bezig is en dat je er beter over zwijgt want je bent al de tiende die er over klaagt... Net als toen tapatalk plots uit lag. Dagen, neen weken geduld moeten hebben. Zonder verder veel uitleg. Tja.... Schrik je dan dat er leden vertrekken?

Ik bezoek het forum enkel nog via Tapatalk. Net omdat de pc versie niet gebruiksvriendelijk is. Daardoor post ik heel wat minder. Helaas.
 
PB's die je niet kan verwijderen (conversaties) vind ik ook erg vervelend. Kan je wel omzeilen indien je TapaTalk hebt. Daar kan je wel nog verwijderen.

Eigen gestarte draadjes is nog zo'n miserie... Makkelijk op te volgen via TapaTalk. Niet te doen via de pc. Of ja, wel als je er een abbo op neemt. Maar dan loopt het bij TapaTalk weer in de soep. Pfff.
Heb ik allemaal al heel lang geleden gemeld. Maar er wordt niets mee gedaan.

Neen, er wordt dan soms wel kort door een mod gereageerd dat de beheerder er mee bezig is en dat je er beter over zwijgt want je bent al de tiende die er over klaagt... Net als toen tapatalk plots uit lag. Dagen, neen weken geduld moeten hebben. Zonder verder veel uitleg. Tja.... Schrik je dan dat er leden vertrekken?

Ik bezoek het forum enkel nog via Tapatalk. Net omdat de pc versie niet gebruiksvriendelijk is. Daardoor post ik heel wat minder. Helaas.
Helemaal mee eens.


Met mijn smartphone verstuurd
 
Roel,
Dat is de spijker op zijn kop en om er nog een opmerking van mij aan toe te voegen; Misschien was Robert het na het opknappen (toen hij het allemaal weer een beetje draaiend had) van de hack-puinhoop wel even zo beu en moe van alles dat het verder op- en bijpoetsen zoals terug plaatsen van bijv. foto's in bouwverslagen even moet wachten?!
Ik hoop en vertrouw er op dat dit met nog wat geduld wel gaat gebeuren.
 
Jaja... First worl problems... Zo'n reactie is volledig buiten de kwestie.

Is een slecht functionerend MBF een probleem voor mij en anderen? Neen, tuurlijk niet. Het is wel vervelend als je er gebruik van maakt.

En dan zijn we weer bij de vraag in dit draadje: hoe komt het dat er zo weinig leven is op het MBF? Omdat het al lange tijd niet naar behoren werkt!

Wil je als forumbeheerder een rijk en bloeiend forum dan heb je WEL een probleem wanneer leden klagen en weg blijven omdat het niet goed werkt.

Wil je dat niet zien en kom je liever tegen klagers zeggen dat het enkel een luxeprobleem is dan teken je je eigen einde als forum.
 
Tja... Gelukkig heb ik geen smartphone (What is use of a smartphone if youare a dumb person?) dus ik volg het forum altijd via de PC.
En dat gaat uitstekend.
Eigen draadjes? Je weet waar ze staan, dus ff opzoeken. Of erop abbonneren. Nema problema. Conversaties die je niet kunt verwijderen? Nou en? dan laat je ze toch lekker staan? Conversatie die ik ben gestart kan ik verwijderen hoor. Conversaties die anderen zijn gestart en waar ik voor uitgenodigd ben, staan op hun account. Lekker laten staan...
"Een slecht functionerend MBF"?
Laat me niet lachen... Wat kunnen we er allemaal mee? Foto's laden, filmpjes laten zien tot je een ons weegt. Zonder beperkingen.
Maar we willen alles wel binnen handbereik hebben. Eén druk op de knop van onze smartphone. En wel binnen een seconde. En het mag niets kosten.
Er ligt bij mij een woord op de tong, maar dat zal ik hier maar niet neerzetten.

Denk even na over het volgende:
Je maakt gebruik van infrastructuur die geheel belangeloos is opgezet en waar een aantal mensen serieus geld in hebben gestoken. En een aantal andere mensen, waaronder ik, een heleboel tijd in hebben zitten.
En die infra is gratis. Geniet ervan, in plaats van lopen te miepen.
 
Roel jij kijk op een ander forum als ik denk ik.

In het vlieggedeelte is bijna geen nieuw draadje te vinden of een mooi bouwverslag.
De draadjes die het goed doen gaan over "de berg", "hoogtebeperkingen" "verkoop"
Vroeger (ik bedoel voor de vernieuwing) kwamen er iedere 5 min nieuwe antwoorden in de subfora die ik aan had staan.
Nu ieder half uur en 1 keer per dag een reactie in een bouwverslag, dat was voor de vakantie al zo.
 
Geniet ervan, in plaats van lopen te miepen.
Mooi peptalk.
Je hebt gelijk, maar de informatie hier op het forum van voor de ombouw is volslagen nutteloos, zonder de foto's bij de tekst en zonder werkende links.
Toen iedereen de voorheen gratis imageshack volledig aan de kant zette toen er betaald moest worden, waren de oudere verslagen al waardeloos, nu echter het hele forum.
 
Zoals Roel het al zegt, je kunt berichten plaatsen, aanpassen, je kunt foto's en video's invoegen en elkaar prive (!!) berichtjes sturen. Kortom, het forum werkt.

Toen iedereen de voorheen gratis imageshack volledig aan de kant zette toen er betaald moest worden, waren de oudere verslagen al waardeloos, nu echter het hele forum.

Toch ben je hier hevig aan het discuseren wat tevens ook de betekenis van een forum is.

Niet alleen jullie oudere verslagen zijn "waardeloos", alle topics verwijzend naar een foto dat ooit verwijderd of verplaatst is als ook alle topics met een link naar een ander forumtopic zijn waardeloos. Dit is niet alleen hier een probleem maar ook op andere forums. Enig verschil, er wordt hier wel aan een oplossing gewerkt gezieen veel foto's gewoon in de MBF database staan.
 
ik denk dat er ook sprake is van het volgende spreekwoord: wat de boer niet kent vreet hij niet.
heb het vaker gezien met forum migraties dat er altijd een groep is die weg gaat, een groep die loopt te zeuren en een groep die gewoon tevreden is en respect heeft voor het feit dat een forum migratie niet vlekkeloos kan verlopen.
soms duurt het maanden voordat het gesmeerd loopt en tot die tijd moet je geduld hebben.
alle respect voor robert dat die de tijd en energie er al die jaren al in steekt/gestoken heeft.

binnenkort komt er een bouwverslag van een leuke charter door mij gebouwd.
deels standaard en deels scratchbuilt.
zal de eerste balsa kist in jaren worden die ik bouw maar komt zeker goed nu ik het virus weer te pakken heb en zal dus voorlopig niet de laatste worden.
oude leden zoals ik komen ook wel eens terug ;)
heb alleen geen toegang meer tot mijn oude account heb namelijk geen idee wat mijn login was en laat staan het password
 
De maanden zijn intussen al lang en breed voorbij.

Maar goed mijn eerste vraag was eigenlijk voor mij de belangrijkste.
De forumleden die weggegaan zijn, zijn dus of naar Facebook gegaan, of zijn lekker aan het bouwen zonder het forum.


Met mijn smartphone verstuurd
 
Back
Top