hobbyist
Forum veteraan
Sinds enkele uren staat dat er onder, maar voorheen toen ik nog incognito was, stond daar Noord Brabant.Mr. Incognito, jij dacht zeker, dat ik de kleine lettertjes onder jouw Avatar niet kan lezen?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Sinds enkele uren staat dat er onder, maar voorheen toen ik nog incognito was, stond daar Noord Brabant.Mr. Incognito, jij dacht zeker, dat ik de kleine lettertjes onder jouw Avatar niet kan lezen?
Het is maar goed dat we tegenwoordig niet meer zo'n strenge winters hebben.Wie kijkt even naar mijn verblijfplaats?
Wie kijkt even naar mijn verblijfplaats?![]()
Oh heeft Noach ook ooit de voorraadkast van Puff geplunderd?De laatste die dat kunstje uithaalde was ene Noach
Een binnenvaartschipper op een berg...
Zeker bij Mannheim weer de verkeerde afslag genomen nadat je Puff z'n voorraadkast geplunderd had?
Sjongejonge....
De laatste die dat kunstje uithaalde was ene Noach.
Puff zit daar ook helemaal niet op te wachten, lampeolie dat dan weer wel.En ik kan al vast verklappen dat die niet voor de plaatselijke slijterij is.
Puff zit daar ook helemaal niet op te wachten, lampeolie dat dan weer wel.
Tenminste het soort lampeolie die hij mee neemt op vakantie.
Hoor je stemmen? beetje last van schizofrenie?Praat jij altijd voor een ander?
Hoor je stemmen? beetje last van schizofrenie?
Hebben ze pilletjes voor, wordt je heel rustig van.
Ik zou zeggen, gooi er wat toppen bij.rook komt soms onder de kachel vandaan