Regelaars heb ik nu op lijn, teminste ze gaan voor en achteruit de motoren dan.
Echter wel een rare handeling om hem achteruit te laten slaan.
Van 0 naar 1 tikje achterwaarts dan weer naar 0 en dan slaat ie achteruit, ben benieuwd of de zender dat ook pakt? Of zit er nog wat fout in die regelaar?
Aan de regelaar mankeert niets.
De regelaar kun je op verschillende manier van draairichting laten veranderen.
Als je tijdens de vaart een regelaar van draairichting wilt laten veranderen, dan moet je bij het initialiseren van de regelaar, het 0 punt van de gasstick niet op 0 zetten.
Het instelbereik van mijn zender voor een servo loopt van -100 naar +100%
Ik zet bij dit soort regelaars dat meestal op -48%.
Mijn knuppeltje blijft de volle slag behouden en de servo uitslag wordt bepaald door een vaarfase.
In de ene fase wordt de regelaar van -48 tot +100% aangestuurd en in de andere fase van -48 naar -100%.
Voor een eenmotorig exemplaar ziet dat in mijn hand zender er qua mix zo uit.
Bij meer motoren is het niet echt veel complexer maar wel anders.
Daar zit nog een richting mixer over de twee Throttle mixers heen naar de uitgang van de twee Throttles.
En dat dan twee keer ivm de vaarfase.
Het achteruit varen is een bewuste handeling dus ff knopje omzetten naar standje achteruit.
Ik heb in mijn zendertje daar wat vertraging in zitten, ter voorkoming van het aan gruzelementen draaien van de as koppeling.
Knuppel instelling:
Vooruit fase 1:
Achteruit fase 2
Dit is ook in een Taranis in te stellen, alleen de gebruikersinterface ziet er dan een tikkeltje anders uit.
Er moet hier ergens een ontvanger van Taranis liggen is even zoek.en dan wil ik dit best wel ff in een X9D kloppen en dan zie je zelf maar hoe je het in je eigen zender krijgt. maar daar gaat wel ff wat tijd overheen.