PH-ILS
Forum veteraan
@ Phil wil je die foto nog hebben voor je bureau blad![]()
Ja, graag. Maar dan wel graag via PB - email

Laatst bewerkt:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
@ Phil wil je die foto nog hebben voor je bureau blad![]()
Nou heel graag man, ik bel je in de loop van de dag, of ik denk tussen 5 en 6 wel even om wat definitiefs af te spreken, ik eet bij mijn mams dus weeet niet exact hoe laat ik thuis ben, en nu ga ik weer aan het werk.
@Philluiams:
THANKS namens het Hyper team!
verder zijn er onderhandelingen met mijn baja gestart , alleen voor goed geld gaat hij heel misschien weg ,maar twijfel nog een beetje![]()
Ik mag aannemen dat de aanvaarding dan in overleg is, dus na de 14e als de BBQ geweest is en er een enorme line-up op de foto staat met auto's vliegtuigen en heli's (boten is wat onwaarschijnlijk in een zandbak).verder zijn er onderhandelingen met mijn baja gestart , alleen voor goed geld gaat hij heel misschien weg ,maar twijfel nog een beetje![]()
uiteraard na de bbqIk mag aannemen dat de aanvaarding dan in overleg is, dus na de 14e als de BBQ geweest is en er een enorme line-up op de foto staat met auto's vliegtuigen en heli's (boten is wat onwaarschijnlijk in een zandbak).![]()
Welke is het Junkie
Mijn Baja staat ook te koop hoorHij staat nu toch alleen maar werkeloos in de schuur :? :rolling:
Ik heb Phoenix Sim omdat die slechts € 125,00 incl. interface kostte en als model een Easy Star bevatte. Voor mijn doel prima want het ging voor mij om de basis dingen en nu oefen ik "failures" als tijdelijk wegvallende ontvangst, defecte servo, windvlagen en met een Katana ook het gebeuren met rolroeren (is wel hyper-actief vanwege het 3D-karakter maar als je hem terugzet met expo dan gaat het prima als gewoon toestel). Bij de USB-interface mag je één gratis verloopkabeltje meebestellen. Standaard is de interface voorzien van een 3,5mm jack-plug die in bijv. Graupner en Spektrum past. Voor Futaba's of E-Sky's zijn andere verloopkabeltjes (resp. met zo'n rare vierkante steker en 6p Mini-DIN). De USB-interface vormt de beviliging van de software, geen interface is geen sim.@Sleurhutje:
Welke simulator gebruik jij? En is dat er 1-tje inclusief de USB interface kabel?
@ Kevertje: Was maar een grapjeDe Baja blijft!!!
Heeft er toevallig iemand nog een TFT schermpje met geïntegreerde boxjes te koop voor een leuk prijsje ? :roll:
Ik ben bezig met de schuur verder in te richten en boven het werkblad komt een PC te staan...(er moet immers goed geoefend kunnen worden met de Flight Simulator)
![]()
Neeeeee, de RagBaja blijft uiteraard, net als de Ravage. Alleen doe ik mijn BakBaja weg. Die wilde ik ooit ombouwen tot onroad racer maar dat is werkelijk hopeloos.Als iedereen nu weer de baja de deur uitschopt.stop ik maar eens met deze hobby![]()
Als iedereen nu weer de baja de deur uitschopt.stop ik maar eens met deze hobby![]()
Wel kan ik waarschijnlijk wel een 2e hands lcd monitortje voor je regelen . Je hoort het wel van me .
Pieter
Ok.
maar let op: geen "van de vrachtwagen afgevallen apparatuur"!!:sniper:
Dat is niet mijn stijl.:nooo:
waar zie je mij voor aan zeg .....