1ste watervliegmeeting 2008, wie, waar, wanneer???

Toppie :thumbsup:
Zodra er een vaste datum is gaat ie meteen in de agenda van het werk.

Damn we gaan het nog druk krijgen komend jaar met al die meetings :D
 
hoi allemaal,
is misschien een centraal gelegen water als busloo bij apeldoorn niet een mooie lokatie ?
niet dat ik er in de buurt woon maar er moeten toch mensen zijn die weten of dat mogelijk is...

Bij óns' in het oosten is ook een prive recreatie plas waar 3x in de week met jetski's word gevaren.. als er belangstelling voor een vlieg lokatie in het oosten van het land is wil ik wel eens met de eigenaar gaan praten of we daar niet kunnen vliegen.

groeten, jeroen

PS waar de volgende meeting ook is, ik ben er bij !!!
 
Hee Jeroen,

Dat is misschien een optie voor de 2de (of 3de) watervliegmeeting.
Misschien zijn er al wel vliegers die daarnaar kunnen informeren voor een meeting in de zomer of net na de zomer ;-)
 
Heb van de week de bevestiging op papier gehad dat de aanvraag in behandeling is.
Ga denk ik van de week is informeren en vragen of op korte termijn bekent kan worden gemaakt of het op de Zevenhuizerplas door kan gaan of niet.
Let wel dat de vergunning voor half april 2008 is bedoelt.
Dus als het daar doorgaat bericht ik jullie supersnel hierover en hoop dat jullie het in de agenda zet om deze meeting in 2008 bij te wonen.

Mvgr hans
 
Hee Hans,

heb nog kontakt kunnen krijgen over een eventuele toestemming?
 
Ik heb gisteren en vandaag eens getelefoneerd met degene die over de vergunningen gaat.
Gisteren was het een gesprek dat lijde tot de lokatie die niet duidelijk was en dat er ook uitgelegt werd dat de vergunningen voor dit jaar eerst moesten worden afgehandelt.
Ik heb ook gisteren te horen gekregen dat ik eind januari te horen of lezen kreeg of de watervliegmeeting op de zevenhuizerplas door kon gaan.
Heb toen ook afgesproken dat ik vandaag zou terugbellen aan welke weg de lokatie zich bevond.
Zo gezegt zo gedaan en kreeg toen te horen dat dit op de grens van of op rotterdams grondgezit viel naar haar zeggen.
Als het op rotterdams gebied lag(waar zij vrijwel zeker van was)dan moest ik de toestemming bij de gemeente rotterdam verkrijgen.
Dit vond ik absoluut niet leuk om dat te horen omdat ik van de eigenaar van deze plas te horen en op schrift heb gekregen dat ik bij de gemeente zevenhuizen-moerkapelle moest zijn voor de vergunning..
Zij heeft zelf naar de eigenaar(recreatieschap rottemeren) gebeld maar kreeg te horen dat de contactpersoom die hierover gaat ziek was(dit kreeg ik te horen nadat zij mij weer teruggebeld had).
Ik ga morgen of begin volgend jaar zelf de eigenaar van deze plas weer opbellen en ga ook en copie van het schrijven dat ik van de eigenaar heb gehad dat ik bij de gemeente zevenhuizen -moerkapelle moet zijn voor de vergunning naar de gemeente zevenhuizen-moerkapelle sturen om deze twee maar is tegen elkaar op te zetten wat betreft dit voorlichtingsverschil.
Het gaat dus tot nu toe erg moeizaam maar ik blijf net zolang doorgaan tot ik een definitief antwoordt heb of het door kan gaan of niet.:evil:


Mvgr hans
 
Heeft zij ook de grens aangegeven Hans? Kan je misschien een stukje opschuiven naar het zevenhuizen -moerkapelle deel.
Andere optie is om gewoon beide vergunningen aan te vragen.
 
Hehe Hans,

welkom in de ambtelijke molen (ach als het echt niet lukt kan Richard in Oss of ik in Ingen wel weer snel wat regelen voor April ;-) )

Succes in ieder geval :-)
 
Het zou toch van de gekke zijn dat dit niet gaat lukken door de ambtelijke misverstanden en foute voorlichting of onwetendheid dat de ene ambtenaar niet weet wat de andere ambtenaar wel weet terwijl ze voor hetzelfde doel zijn aangesteld.

Mvgr Hans
 
Als het allemaal doorgaat (heb nog geen contact verder gehad of gezocht) gaat
het volgend jaar de 26e in april gebeuren.
Dit is de datum voor de 1e watervliegmeeting voor volgend jaar.
Jullie worden zo snel mogenlijk gëinformeerd als ik wat meer weet.

Mvgr hans
 
Binnenkort maar eens een lijstje gaan maken met welke modellen we kunnen verwachten???
 
ik ben ook van de party,

met minimag , electrocalmato en ...............

Vrolijk Kerstfeest & groeten, jeroen

PS er gaan vast nog wel enkele clubleden van mij mee.. (toch Roy?)
 
Mhhhh zullen we dan maar vast met een lijstje beginnen??

01 Big Lift - motor ? - Pieter - kanaal ?
02 Wilga - elektro - Pieter -kanaal ?
03 Minimag - elektro - Jeroen - kanaal ?
04 Calmato - elektro - Jeroen - kanaal ?
05 Calmato - Saito FS65 - BosModelAir - kanaal 62
06 Calmato Sport - GX40 - BosModelAir - kanaal 62
07 Super Decathlon -MVVS 35 - BosModelAir/Berto - kanaal 62 (hopenlijk is ie dan helemaal overhauld)
08 Baywatcher - Moki 10cc - BosModelAir/Onno - knaal 64
09 ................ vul maar aan ;-)

De Catalina zal tegen die tijd nog wel niet af zijn, prioriteit voor de watervliegmeeting ligt bij de Super Decathlon (naast alle andere projecten ;-) )
 
01 Big Lift - motor ? - Pieter - kanaal ?
02 Wilga - elektro - Pieter -kanaal ?
03 Minimag - elektro - Jeroen - kanaal ?
04 Calmato - elektro - Jeroen - kanaal ?
05 Calmato - Saito FS65 - BosModelAir - kanaal 62
06 Calmato Sport - GX40 - BosModelAir - kanaal 62
07 Super Decathlon -MVVS 35 - BosModelAir/Berto - kanaal 62 (hopenlijk is ie dan helemaal overhauld)
08 Baywatcher - Moki 10cc - BosModelAir/Onno - knaal 64
09 Avia - elektro - Ton v M - kan 80 of 2.4 ghz
10 Wave - elektro - Ton v M - kan 80 of 2.4 ghz
11 Nieuport - elektro - Ton v M - kan 80 of 2.4 ghz

Zo dat staat erbij ik ben dus zeker van de partij.

Ton
 
Back
Top