Aankondiging: No-Nitro versie 2011, de 3e wedstrijd, 3 juli, Appingedam

Krijg nou ti...n, de inschrijving is geopend, en wat denk je wie de 1e inschrijver is.....
Een Shortcourse en een MVB'er. !!
 
Misschien bonuspunten toekennen voor de snelste inschrijvers ;)

Dan eerder voor de late inschrijvingen. die mensen hebben minder vrije tijd, en zijn dus waarschijnlijk hard aan het werk. :p Ben een beetje huiverig om naar deze wedstrijd te komen. vorig jaar wou ik erheen,.... is me op de heenweg een drijfstang lager uit de motor gelopen. (verstopping in de krukas. :shock: )
van de andere kant, hoe groot is de kans dat dit weer gebeurt? :?
 
Laatst bewerkt:
Correct de inschrijving is open voor de goede zoekers :)

Anyway de link:
Code:
http://www.myrcm.ch/main?hId[1]=bkg&dId[E]=6207&pLa=nl
Edit: Gare url's gare url parser
 
tja, teleurstellend......maar maakt voor jou toch niks uit Gies ;-)
 
Amai, ik voorspel een heftige strijd in de sc klasse. Michel vd Velden en Bryan van Rijnbeek hebben zich beide ingeschreven. Jong talent vs. Ervaring en kwaliteit
Dit zijn de beste rijdrs in de sc klasse van dit moment. Wie daagt ze uit?
Beide rijden met de snelste SC truck van dit moment, de losi 4x4

Kom op Roy, laat nog maar eens zien dat je sneller bent dan Bryan :-)
 
Laatst bewerkt:
Dat is op een kleine 1/10 kleibaan, maar dit is een grote 1/8 kunstgrasbaan, dat is een heel ander verhaal!!
Ik zet in op Roy.
 
FYI: Ik skip deze. Ik kan zaterdag helaas niet en om voor enkel een zondag 6u te rijden voor een baan die ik niet ken, dat gaat hem niet worden ben ik bang.

Voor iedereen die gaat: enjoy!!
 
In de provincie Groningen heeft maandag een aardbeving plaatsgevonden. De beving vond rond 15.45 uur plaats. Het epicentrum lag bij Appingedam. De schokken bereikten een kracht van 2,7

dan moet de setup van de auto veranderd worden :p:p:p:p
 
vorig jaar een mooie 4e plaats gehaald daar,met me natweer vrachtwaggel;)
dit jaar kan en wil ik niet rijden in het weekend na en voor 1 juli(wedstrijd)
mischien dat ik wel even ga rijden in vlijmen dus als je me wil inhalen moet je kijken of je me daar treft:p
 
Back
Top